REKLAMA

Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų liepos mėnuo bus kupinas įvairiausių rūpesčių. Juk dauguma išeis ilgai lauktų atostogų. Vieni sugebės gerai pailsėti, o kiti grįš į darbus šiek tiek nusivylę.

Šį mėnesį patartina per daug neišlaidauti, nelįsti į skolas, neimti kreditų, kad neapsunkintumėte savo finansinės padėties.

Užtat jausmų srityje bus galima nevaržyti savęs: mylėti, daryti siurprizus savo brangiausiam žmogui, vaikščioti į pasimatymus, rengti romantiškus vakarėlius, įdomias iškylas ir mėgautis gyvenimu.

Zodiako ženklasAVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Avinui 2019 metų liepa prabėgs kaip viena diena, nes jis bus nuolat užsiėmęs nesibaigiančiais rūpesčiais, daugiausia šeimyniniais, tačiau ir darbe ramybės nebus. Jam teks gerokai pavargti, kol pasieks kelių pergalių profesinėje srityje. Avinas turės papildomų išlaidų, bet dėl to jo finansinė padėtis per daug nenukentės. Veikiau priešingai – mėnesio pabaigoje jis galės pradžiuginti savo artimuosius stambiu pirkiniu ar turistine kelione.

Vieniši šio ženklo atstovai užsiims aktyviomis antrosios pusės paieškomis, stengsis kuo mažiau sėdėti namie, daugiau linksmintis ir lankytis visokiuose žmonių susibūrimuose, megzti įvairias pažintis su nepažįstamais asmenimis, tačiau didžiosios meilės jiems nepavyks sutikti.

Nuo įtampos ir rūpesčių Avinui gali sutrikti sveikata. Kad nereikėtų kreiptis į neuropatologą, patartina pakankamai ilsėtis ir tausoti save.

Zodiako ženklasJAUTIS

(04 21–05 20)

Liepos mėnesį Jautis galės ilsėtis ir džiaugtis gyvenimu. Jo laukia įdomios išvykos, kelionės, susitikimai su draugais ir giminėmis, kurių seniai nematė, taip pat meilės nuotykiai. Galbūt būtent naujas romanas pastūmės Jautį permainoms savo gyvenime. Dailiosios lyties atstovės skubės pakeisti savo įvaizdį, pradedant nuo šukuosenos ir baigiant garderobu.

Šeimą turinčiam Jaučiui teks patirti nesutarimų su savo antrąja puse, ypač piniginiais klausimais, tačiau konfliktai bus greitai užgesinti ir vėl įsivyraus taika bei ramybė.

Tiems šio ženklo atstovams, kurie dar neturi savo antrosios pusės, atsiras šansų ją sutikti atostogų metu ar poilsiaujant prie vandens telkinių.

Liepos mėnesį Jaučiui gali tekti apsilankyti pas odontologą ar ausų gydytoją, kuris nustatys varginančių skausmų priežastį.

Zodiako ženklasDVYNIAI

(05 21–06 21)

Antras vasaros mėnuo Dvyniams bus kupinas malonių įvykių asmeniniame gyvenime. Susituokusių šio ženklo atstovų meilės santykiai įgaus pagreitį, išsilies aistrų vulkanai, kils smarkūs barniai, pereinantys į ne mažiau triukšmingas susitaikymo fazes.

Kai kurie Dvyniai nespręs surengti savo antrajai pusei romantišką savaitgalį, po kurio netrukus sužinos apie būsimą šeimos pagausėjimą.

Vienišiems Dvyniams 2019 metų liepos mėnesio horoskopas nepranašauja rimtų permainų, nors įdomių pažinčių ir pasimatymų su priešinga lytimi netrūks.

Darbe gali kilti konfliktas su viršininku dėl nedidelių nesusipratimų, tačiau kolegos padės jį išspręsti ir prisiims dalį per didelio Dvynių krūvio, tuo palengvindami jų naštą. Liepos mėnesį Dvyniams nepatartina neprotingai leisti pinigų, nes finansinė padėtis bus nestabili.

REKLAMA