REKLAMA

3 Zodiako ženklai, iš prigimties linkę į apkūnumą

REKLAMA

Žmogaus gimimo data, pagal astrologus, gali turėti įtakos net jo figūrai ir polinkiui į tukimą. Kai kurie Zodiako ženklai sunkiai pastorėja, nors ir nevengia gardžiai pavalgyti, o kiti nutunka lengvai. Yra trys Zodiako ženklai, kurių apkūnumą, šalia genetinio polinkio ir lėtesnės medžiagų apykaitos, skatina ir astrologiniai veiksniai.

valgyti ar nevalgyti?LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas labai mėgsta „gardų“ gyvenimą. Šio ženklo atstovai įsitikinę, kad reikia gauti malonumą iš visko, kas supa aplinkui. Jie ypač vertina desertus, sočią picą. Jie neturi jėgų atsisakyti kokių nors gardumynų.

Liūtas dažnai leidžia laiką kavinėse, restoranuose, nes mėgta gražią aplinką ir atitinkamai serviruotus patiekalus. Jeigu mėgstamas maistas bus patiektas taip, kad Liūtas pasijustų esąs svarbus asmuo, jis negalės atsilaikyti. Jis iš prigimties linkęs į tukimą, todėl turėtų kontroliuoti savo figūrą.

REKLAMA

ValgymasJAUTIS

(04 21–05 20)

Žemės stichija pateisina šio Zodiako ženklo elgseną. Lėtas, apdairus ir sunkiai išjudinamas Jautis yra linkęs į tukimą. Jis mėgsta saldumynus, vertina gardų maistą ir laisvalaikį mielai leidžia ant sofos – šios savybės ir tampa antsvorio priežastimi.

Šio ženklo atstovai paprastai valgo sotų naminį maistą, jie vengia lengvų salotų ir liesų produktų. Jie nemėgsta aktyvaus gyvenimo būdo, dažniausiai renkasi pasyvų poilsį. Jaučiai dažnai persivalgo, nes jiems neužtenka valios laiku sustoti, todėl jie būna linkę kaupti papildomas kalorijas.

ValgymasŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys dažnai pasiduoda savo nuotaikai ir pataikauja savo norams. Patyrusios stresą, jos puola prie saldumynų. Periodiškai žadėdamos sau pradėti reguliariai lankytis sporto klube, jos netęsi savo pažado. Joms visada trūksta laiko, nes būna kuo kitu užsiėmusios: darbu, bendravimu, pagalba kitiems.

Žuvys – didelės svajoklės, skiriančios daug laiko apmąstymams ir pamirštančios realų gyvenimą. Jos yra smaližės iš prigimties, mėgsta ragauti naujus, neįprastus patiekalus. Šio ženklo atstovai turi polinkį į hormoninius svyravimus, todėl jiems reikia maitintis reguliariai ir vengti persivalgymų.

Valgymas

REKLAMA