REKLAMA

Fantomas, kuris griauna mūsų santykius

REKLAMA

Jeigu jūsų mylimas jau pasidarė nelabai mylimas, tikriausiai dėl to kaltas ne jis. Problema veikiausiai yra ta, kad užkulisiuose atsirado idealistinio fantomo šmėkla.

Jūsų santykių partneris visada turi konkurentą, su kuriuo jūs jam būnate aistringai neištikimos. Deja, taip. Dar daugiau: jeigu jums kyla kažkokių problemų su jūsų faktiniu partneriu, tai tik dėl to jūsų meilužio (ar meilužės).

Idealistinis fantomas santykiuose

Kultūra, ypač masinė kultūra, sukūrė mūsų smegenyse idealaus partnerio pavidalą. Ši ideali būtybė, gyvenanti mūsų fantazijose, nėra mūsų asmeninis išradimas, ja jums, atleiskite, užteršė smegenis.

Kiekvienoje kultūroje egzistuoja savi kriterijai (beje, net toje pačioje kultūroje jie gali smarkiai skirtis bėgant laikui). Kiekvienoje kultūroje yra savi reikalavimai partneriui: vienur reikia „tyro grožio genijaus“, kitur – „kad negertų“, „kad nerūkytų“ ar „kad gėles nuolat dovanotų“. Gerai, kad taip yra.

REKLAMA

Jeigu paklausite vyro apie tai, kokia turi būti jo išrinktoji, jis išvardys jums fizinių seksualinių parametrų rinkinį, o po to daugybę savybių: turi gerbti, mylėti, pripažinti vyro autoritetą, tartis, mėgti namų darbininkės darbus ir dar būtinai realizuoti save ir taip toliau.

Moterys taip pat nutuokia apie idealius vyrus ir kas jiems būdinga: gera socialinė padėtis, atsakomybė, sugebėjimas aprūpinti šeimą, kad gerbtų „asmenybę“ moteryje, palaikytų, išklausytų, nesierzintų, būtų švelnus ir aistringas, ryžtingas ir rūpestingas…

Problema yra ne tik tai, kad tokie idealūs vyrai ir moterys neegzistuoja. Ir net ne tai, kad reikalaujamos savybės prieštarauja viena kitai, dėl ko toks idealas yra objektyviai nerealus. Problemos esmė yra ta, kad, kol jūsų galvoje gyvena šis „meilužis“ (ar „meilužė“), jūsų netenkins dabartinis realus partneris.

Kas nors pasakys: ne, aš myliu savo antrąją pusę ir jokio idealaus pavidalo mano galvoje nėra. Puiku! Galima džiaugtis dėl jūsų! Bet turėkite omenyje: kai jūsų mylimasis (ar mylimoji) nebebus toks mylimas (mylima), problema veikiausiai bus ne jis, o užkulisiuose atsiradęs tas pats idealistinis fantomas.

Užmušite jį – tada galėsite išmokti mylėti iš tikrųjų. Kol jis klaidžios aplinkui apsimetinėdamas, kad yra pasirengęs atsidurti scenoje (melas!), jūs nemylėsite realaus žmogaus ir patys dėl to kentėsite.

FantomasŠaltinis: econet.ru. 

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA