REKLAMA

Drąsiausių Zodiako ženklų penketukas

REKLAMA

Baimė stabdo asmenybės vystymąsi, todėl nereikia stebėtis, kad drąsūs žmonės pasiekia didelių aukštumų. Tokį bruožą jiems dovanojo žvaigždės. Jie gali leistis į bet kokį kraštutinumą, išplėšdami iš likimo tai, kas teisėtai priklauso jiems. Tokių ženklų yra penki.   

DrąsaI vieta – LIŪTAS

Drąsa kunkuliuoja jo kraujyje. Liūtas mėgsta didelę riziką. Jis visada pasiekia savo, nes kitaip ir būti negali. Nėra jokių situacijų, aplinkybių ar žmonių, kurie išgąsdintų Liūtą. Juk jis nebijo permainų, drąsiai žvelgia į priekį, moka ryžtingai stoti į kovą ir nugalėti. Natūralu, kad varžybose jis laimi gerokai dažniau, nei pralaimi.

DrąsaII vieta – AVINAS

Jis nepažįsta jokių „Stop“ veiksnių, kurie galėtų jį sulaikyti ryžtingai siekiant tikslo. Stabdžių šis ženklas neturi, o atbulinės pavaros neįjungia. Avinas mėgsta pirma padaryti ir tik paskui pagalvoti. Nuobodžią gyvenimo tėkmę jis paįvairina ekstravagantiškais poelgiais, kurie reikalauja didelės drąsos. Jis gyvena azartu, instinktais ir smalsumu, sutinka leistis į bet kokią avantiūrą. Juk tai yra įprasti jo gyvenimo komponentai.

REKLAMA

DrąsaIII vieta – SKORPIONAS

Skorpionas iš prigimties būna bebaimis. Jis mėgsta pergalės skonį ir savo svajones, todėl niekada jų neatsisako. Ekstremalūs poelgiai, ambicijos, nesulaikomas veržimasis į priekį dažnai nustumia jį į tokią situaciją, kur jis nudega. Bet tai tik kaitina jo interesus. Skorpionas aprimsta tik trumpam, paskui vėl su naujomis jėgomis stoja į mūšį, kur kaunasi iki paskutinio atodūsio, nė kiek nenusileisdamas priešininkui.

DrąsaIV vieta – VANDENIS

Neįtikėtini Vandenio poelgiai dažnai sukelia šoką aplinkiniams. Dėl pasismaginimo jis gali padaryti tokius dalykus, kurių kiti net įsivaizduoti bijo. Įbauginti kuo nors Vandenio neįmanoma, nes jis net nesistengia vengti aštrių kampų. Nepranokstamas protas, atkaklus tikslo siekimas ir avantiūrizmo dvasia padeda jam laimėti visada ir bet kokiomis aplinkybėmis. Vandeniui lengvai sekasi valdyti įvykius ir žmones, taip pat išeiti iš stresinių situacijų.

DrąsaV vieta – ŠAULYS

Šaulio drąsos paslaptis glūdi tame, kad jis nebijo rizikos ir visada pasirengęs nuotykiams. Nusipirkti bilietą į vieną pusę ir mesti viską lengvai gali tik Šaulys. Ar reikia dar pridurti, kad palikti nemėgstamą darbą, atgyvenusius santykius, žalingus įpročius jam nieko nereiškia? Dėl asmeninio augimo ir permainų į gerą Šaulys gali leistis į bet kokią riziką.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA