REKLAMA

Savaitės horoskopas (liepos 15–21 d.)

REKLAMA

Šia liepos savaite pradėsime antrąją vasaros pusę. Vieni jau spėjo paatostogauti, kiti dar tik ruošiasi. Visiems patartine bent kartą per dieną sustoti ir sąmoningai pasidžiaugti vidurvasariu, kitaip jis gali nepastebimai prabėgti. O ką jums asmeniškai žvaigždės numatė šią savaitę, sužinosite iš horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės pataria šiek tiek pasilepinti: kurį laiką visas savo jėgas skyrėte vien tik darbui, todėl dabar tikrai galite sau leisti atsikvėpti. Net ir tuomet, jei atrodys, kad pradėti darbai yra tiesiog neįveikiami, šiek tiek sulėtinkite tempą ir užsiimkite mėgstama veikla. Truputis poilsio dar tikrai niekam nepakenkė, todėl nepamirškite laiko skirti ir vien tik sau.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu būsite dėmesio centre, todėl turėsite šansų užmegzti naujas pažintis. Jei dar nesate įsipareigoję, šiuo laikotarpiu tikrai turėsite galimybių tą pakeisti – tiesiog būkite atidūs, ir pastebėkite žvaigždžių siunčiamus ženklus. Jei jau kurį laiką planuojate susitikimą su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais, dabar tikrai turėsite galimybių su jais pasimatyti. Kartu patirsite tikrai smagių akimirkų, todėl tikrai nėra jokio reikalo delsti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Naujos pažintys gali turėti didelį poveikį jūsų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui, todėl būkite atsargūs bendraudami su mažai pažįstamiems žmonėmis. Pateikite kiek įmanoma mažiau asmeninių detalių, nepasakokite apie savo šeimos narius, nes tai gali atsigręžti prieš jus. Nors ne visi sutikti asmenys nebus geranoriškai nusiteikę, tačiau atminkite, kad atsargumas gėdos nedaro. Jei išliksite pakankamai santūrūs, gali būti, kad tai teigiamai paveiks projektų eigą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Turėsite galimybę praplėsti savo akiratį, tad jūsų laukia tikrai malonus laikotarpis. Neatsisakykite verslo kelionių, neatidėliokite svarbių susitikimų, o laisvalaikiu daugiau laiko skirkite savo pomėgiams. Žvaigždės žada nemažai tobulėjimo galimybių, todėl rekomenduojama jomis pasinaudoti. Greitu metu tam galite nebeturėti pakankamai laiko, todėl pasinaudokite šia žvaigždžių dovana.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Darbų tikrai netrūks, tačiau taip pat turėsite šansą šiek tiek pasilepinti. Iš savo darbdavio galite sulaukti tikrai malonių žinių: galbūt vyksite į verslo kelionę, ar jums bus pakeltas atlyginimas. Pasistenkite išnaudoti jums suteiktas galimybes, nes tai turės įtakos jūsų netolimai ateičiai. Asmeniniame gyvenime taip pat nusimato permainų: vienišių laukia naujos pažintys, o įsipareigojusiems asmenims žadamos malonios staigmenos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Galite gauti pasiūlymą, kuris jums bus naudingas finansiškai. Nors tai tikrai džiugins, tačiau taip pat teks susidurti su kankinančiu klausimu, kaip vertėtų pasielgti. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų, nes dėl jų netolimoje ateityje gali tekti smarkiai gailėtis. Jei bus sunku apsispręsti, pasitarkite su artimiausiais bičiuliais ar su savo antrąja puse – šie asmenys tikrai padės jums objektyviai įvertinti situaciją, tad priimti tinkamą sprendimą galėsite kur kas paprasčiau.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA