REKLAMA

Savaitės horoskopas (liepos 22–28 d.)

REKLAMA

Ši savaitė bus daugumai Zodiako ženklų bus produktyvi. Jie sugebės ramiau mąstyti, aiškiau įvertinti situaciją, pateikti svaresnius argumentus derybose. Galima bus daryti kelis darbus vienu metu, bet taip elgtis nepatartina. Geriau stengtis susikoncentruoti į vieną dalyką, nes kitaip savaitės pabaigoje pajusite didelį nuovargį ir apatiją, tada net meilės reikalai neberūpės. Dirbkite lėtai ir kruopščiai. Derinkite darbus su poilsiu. Jei viską gerai subalansuosite, savaitė jums bus puiki.

AVINAS

(03 21–04 20)

Paskutiniu metu jūsų gyvenimo tempas buvo tikrai smarkus, tačiau dabar turėsite galimybę atsikvėpti ir šiek tiek laiko skirti savo pomėgiams. Nors gali atrodyti, kad dar reikia atlikti daugybę darbų, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir daugiau laiko skirti vien tik sau. Palankus metas planuoti atostogas, aplankyti seniai matytus draugus ar giminaičius.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Gali kilti sunkumų atliekant įprastus darbus, todėl nusiteikite, kad teks šiek tiek paplušėti. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama kurti ateities planus, nes ne viskas priklausys vien tik nuo jūsų pačių. Jei nėra galimybės nieko neplanuoti, žvaigždės pataria turėti ir atsarginį planą, nes tokiu atveju jums nereikės nusivilti, kad nepavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų. Laimei, greitu metu galite tikėtis kur kas sėkmingesnio laikotarpio.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Tikėtina, kad jums pavyks pabėgti nuo įprastos rutinos ir praskaidrinti savo kasdienybę. Šiuo laikotarpiu viskas yra jūsų rankose, tad tuomet, jei norite ką nors pakeisti, pradėkite nuo savęs. Net ir sudėtingas užduotis galėsite įveikti be didelių pastangų, ir tam jums neprireiks kitų žmonių pagalbos. Jei jau seniai svajojate keisti darbovietę, dabar bus palankus metas imtis tam tikrų veiksmų – tikėtina, kad labai greitai turėsite galimybę nueiti į kelis darbo pokalbius.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite romantiškai nusiteikę ir tiesiog skrajosite padebesiais, todėl gali būti sudėtinga atlikti tam tikras įprastas užduotis. Šiuo laikotarpiu galimos naujos pažintys ir malonūs atsitiktinumai, tačiau profesinėje srityje teks susidurti su tam tikrais sunkumais. Žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų, neplanuoti svarbių susitikimų ir nepasirašinėti sutarčių. Būsite labai išsiblaškę, todėl galite privelti klaidų ar pasielgti pernelyg neapdairiai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Nors būsite kupini idėjų, tačiau stokosite jėgų jas realizuoti. Įgyvendinti savo sumanymus galėsite kur kas paprasčiau, jei sudarysite svarbiausių darbų sąrašą, ir numatysite priemones, kurios padėtų įgyvendinti tikslus. Jei matysite, kad tam tikrų darbų atlikimas yra pernelyg sudėtingas ar reikalaujantis daug laiko, paprašykite kolegų ar draugų pagalbos. Tai padės jums kur kas greičiau įgyvendinti savo sumanymus, ir tam neišeikvosite pernelyg daug energijos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Jūsų laukia pokyčiai, kuriems tikriausiai nebūsite pasiruošę. Šiuo laikotarpiu geriausia nieko neplanuoti, nes žvaigždės jums žada nemažai netikėtumų. Išsigąsti tikrai neverta – tikėtina, kad artėjantys pokyčiai jums bus tikrai į naudą. Daugiau dėmesio skirkite pradėtų darbų užbaigimui, tačiau pasistenkite nepradėti naujų projektų, nes jų įgyvendinimas gali tapti tikru iššūkiu.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA