REKLAMA

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų rugpjūtis pagal astrologų pranašystes bus išbandymų ir klaidų mėnuo. Mat dauguma Zodiako ženklų norės kurti, eksperimentuoti, spontaniškai veikti, nesusimąstydami apie pasekmes, todėl jie galės patirti daugiau nesėkmių meilės reikaluose, susipykti su viršininkais ir kolegomis, patirti finansinių nuostolių. Tai bus vertingos pamokos tiems, kurie įpratę lengvabūdiškai ir avantiūristiškai išbandyti naujoves.

Kad pasiektume užsibrėžto tikslo, vasaros pabaigoje reikės vadovautis liaudies išmintimi: septynis kartus pamatuoti ir tik tada kirpti. Ypač tai liečia finansinę sferą. Nepatartina investuoti pinigų į nepatikimas įmones, skolinti, jei nėra šimtaprocentinės garantijos, kad bus grąžinta, taip pat pirkti iš anksto neplanuotų brangių pirkinių.

Meilės fronte taip pat gali kilti rimtų problemų. Ypač tai liečia tuos, kurie mėgsta žaisti tylėjimo žaidimą. Visi bus nusiteikę poilsiui – ir fiziniam, ir moraliniam, todėl nesikalbėjimo savaitė gali pakirsti abiejų partnerių sveikatą. Šeimyninius konfliktus būtina skubiai išspręsti.

2019 metų rugpjūtį visiems Zodiako ženklams reikėtų surasti Aukso vidurį ir jo laikytis, tada šis mėnuo praeis ramiai ir nesukels problemų.

AvinasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

Paskutinį vasaros mėnesį Avinui nepavyks pailsėti, nes jam sutrukdys paaštrėjusi finansinė situacija. Mat ant jo pečių užvirs naujų rūpesčių ir įsipareigojimų, gali tekti išlaikyti ne tik savo šeimos narius, bet ir sunkioje padėtyje atsidūrusį giminaitį.

Kad nekiltų konfliktų dėl pinigų su antrąja puse, teks ieškoti papildomo uždarbio ar pajamų šaltinio, kuris ir gali paskatinti šį ženklą užsiimti savo verslu. Pastaruoju atveju patartina partneriais rinktis tik gerai pažįstamus ir patikrintus žmones, kad neatsidurtumėte aferistų spąstuose. Tada po mėnesio verslas duotų pirmąjį pelną.

Šeimą turintis Avimas pirmąją rugpjūčio pusę turės galimybę pabūti vienas, nes išleis savo namiškius paatostogauti. Jis turės laiko apie daug ką pamąstyti ir padarys išvadą, kad jo santuokiniai santykiai jau beveik atsidūrė aklavietėje. O tai reiškia, kad reikia kažką keisti. Tuo jis ir užsiims – paruoš mylimam žmogui romantišką siurprizą.

Vienišam Avimui permainų asmeniniame gyvenime žvaigždės rugpjūtį nenumato.

Paskutinį vasaros mėnesį Avinui rekomenduojama apsilankyti pas odontologą.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

2019 metų rugpjūtis Jaučiui bus emocijų kupimas metas. Iš pradžių įvyks lemtingi įvykiai, kurie pakeis gyvenimą į gerą. Numatomas susitikimas su artimais draugais, seniai rūpestį keliančios problemos sprendimas, taip pat nemažai naujų įspūdžių.

Jaučio šeimyniniame gyvenime gali kilti nedidelių problemų. Pagyvenusiam giminaičiui prireiks papildomos priežiūros. Santykiai su vaikais gali laviruoti ant kivirčo briaunos. Patartina nekaitinti atmosferos ir pasirinkti laukimo poziciją.

Vienišam šio ženklo atstovui žvaigždės rekomenduoja atkreipti dėmesį į savo artimiausia aplinką, nes čia sukiojasi jo potenciali antroji pusė.

Finansinėje srityje vyraus stabilumas. Atsiras galimybė įsigyti tuos pirkinius, kurių anksčiau teko atsisakyti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA