REKLAMA

Savaitės horoskopas (liepos 29 – rugpjūčio 4 d.)

REKLAMA

Jeigu nerimaujate dėl to, kad kai kurie gyvenimo aspektai neatitinka jūsų lūkesčių, tai šią savaitę derėtų atsipalaiduoti. Jums pasitaikys daug puikių galimybių pakeisti gyvenimą į gerą, tik reikės nežiopsoti ir ryžtingai jomis pasinaudoti. Dirbantiems savaitė bus produktyvi, o tie, kurie pasirinko poilsį, sugebės pasidžiaugti vasara.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jus gali pradžiuginti netikėtai pasiekusi naujiena, kuri privers iš naujo susidėlioti savo planus. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria kiek įmanoma mažiau planuoti, nes įvairūs netikėtumai gali visiškai sujaukti jūsų dienotvarkę. Nors įvairių smulkių darbų tikrai netrūks, tačiau su viskuo puikiai susidorosite, ir dienos pabaigoje jausitės tikrai daug pasiekę. Jei tam tikrų užduočių įveikimas pasirodys pernelyg keblus, nebijokite prašyti draugų ar artimųjų pagalbos.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Būsite labai ryžtingi, todėl jūsų kelyje pasitaikiusias kliūtis įveiksite be didelių pastangų. Jūsų entuziazmas bus tiesiog užkrečiantis, todėl dabar bus itin palankus metas planuoti kolektyvinį darbą. Kartu galėsite tiesiog kalnus nuversti – net ir pačios didžiausios kliūtys atrodys greitai ir paprastai įveikiamos. Nėra kada tinginiauti – pasinaudokite žvaigždžių siunčiama proga.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Galite susidurti su nedideliais nesklandumais, tačiau žvaigždės pataria jų per daug nesureikšminti – jau labai greitai galėsite džiaugtis pasiekę užsibrėžtus tikslus. Nors įvairūs netikėtumai nebūtinai bus malonūs, tačiau jau labai greitai galėsite atsipūsti ir tiesiog stebėti, kaip viskas susitvarko ir be jūsų pastangų. Taigi, aukščiau nosį, ir kibkite į darbus!

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų ir aplinkinių nuomonės gali nesutapti, todėl tai pakurstys nesutarimus. Kad ir kokie teisūs jaustumėtės, žvaigždės pataria nebūti pernelyg užsispyrusiems, ir išklausyti, ką jums sako kiti. Net ir tuomet, jei sulauksite nepagrįstos kritikos, pasistenkite nesivelti į konfliktus, kurie paprasčiausiai bus bevaisiai ar net žalingi.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gera žinia yra tai, kad rasite būdų, kaip įgyvendinti savo svajones, tačiau šiek tiek paplušėti tikrai reikės. Nelaukite, kol kiti reikalingus darbus atliks už jus, nes visa tai gali užtrukti gerokai ilgiau nei norėtumėte. Gali būti, kad neturėsite laiko net atsikvėpti, tačiau tai tebus laikinas etapas: dabar pasistenkite daryti viską, kas galėtų užtikrinti jūsų gerovę, ir labai greitai galėsite pasimėgauti tikrai kokybišku poilsiu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria netvarkyti svarbių reikalų – juos bent trumpam atidėkite. Ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi, o per skubėjimą galite pridaryti tikrai nemažai klaidų. Kad taip nenutiktų, vienu metu koncentruokitės į tik į vieną veiklą: jei blaškysitės, padaryta žala gali būti sunkiai atitaisoma. Reikėtų būti atsargesniems vairuojant ir vengti kelių eismo taisyklių pažeidimų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Rasite atsakymą į jus seniai varginusį klausimą, todėl gyvenimas nušvis kur kas ryškesnėmis spalvomis. Būsite nusiteikę bendrauti ir bendradarbiauti, todėl žvaigždės pataria neatidėlioti susitikimų, palanku planuoti bendrą veiklą su draugais ar kolegomis. Jei reikės atlikti kolektyvines užduotis, tą galėsite padaryti be didelių pastangų: kartu įveiksite net ir didžiausias kliūtis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA