REKLAMA

Savaitės horoskopas (liepos 29 – rugpjūčio 4 d.)

REKLAMA

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Daugiau dėmesio skirkite atliekamų darbų kokybei, bet ne jų kiekiui. Nors įvairių užduočių bus tikrai nemažai, tačiau pasistenkite nepersitempti, nes labai greitai pastebėsite jėgų trūkumą ar net sveikatos problemas. Nors turėsite progų užsidirbti papildomų pinigų, tačiau prieš priimdami pasiūlymus geri pagalvokite, ar jums to tikrai reikia. Atminkite, kad gera savijauta visada yra pati svarbiausia, todėl pasikliaukite savo nuojauta, ir nesileiskite būti apakinami didesnio uždarbio galimybėmis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

REKLAMA

Žvaigždės pataria daugiau bendrauti – net ir tada, jei norėsite tiesiog nuo visų pasislėpti ir pabūti vienumoje, nepamirškite, kad draugai ir artimieji jums visada gali pagelbėti. Jei problemų sprendimas atrodys pernelyg keblus, nebijokite prašyti patarimo: objektyvus žvilgsnis net ir pačias sudėtingiausias situacijas gali paversti kur kas paprasčiau išsprendžiamomis. Nepamirškite, kad bendravimas su kitais žmonėmis neretai žada tikrai smagias akimirkas, todėl pasistenkite per daug neatsiriboti nuo jus supančių žmonių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Palankus metas spręsti teisinius klausimus bei ieškoti teisybės. Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums šypsosi: nestokosite dėmesio ir pagyrų, todėl jus lydės tikrai pakili nuotaika. Draugai ir artimieji bus nusiteikę jums padėti, todėl prireikus pagalbos drąsiai į juos kreipkitės. Galite sulaukti tikrai patrauklaus darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite jo priimti – pirmiausia pasverkite naujos galimybės privalumus bei trūkumus, o jau tada imkitės tam tikrų veiksmų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria per ilgai nesvarstyti, ir atsiradus naujoms galimybėms jomis nedelsiant pasinaudoti. Jei dvejosite, likimo siunčiamas dovanas gali priimti kiti asmenys, todėl jūs galite likti prie suskilusios geldos. Kad taip nenutiktų, pasistenkite būti budrūs, ir išnaudoti visus jums siunčiamus šansus – atminkite, kad visada geriau gailėtis dėl to, ką padarėte, bet ne dėl to, ko paprasčiausiai atsisakėte.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žvaigždės pataria kuo daugiau laiko skirti mokymuisi ir analizavimui. Jei manysite, kad viską žinote, galite sau kaip reikiant pakenkti, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Palankus metas pradėti lankyti kursus ar mokytis savarankiškai – įgytos žinios ateityje jums tikrai pravers. Jei pajusite nuovargį, raskite laiko kokybiškam poilsiui – išvykite į gamtą ar suplanuokite trumpas atostogas. Atitrūkę nuo darbų galėsite pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl naujų sumanymų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA