REKLAMA

Tylėjimas – auksas. 4 Zodiako ženklai, kurie nemėgsta tuščiažodžiauti

REKLAMA

Už tylėjimo gali slėptis drovumas, pasipūtimas ar nenoras bendrauti su žmonėmis. Astrologai išskyrė keturis Zodiako ženklus, kurie iš prigimties būna tyleniai ir nemėgsta tuščių kalbų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

TylaVėžys gali būti puikus pašnekovas, bet tik tada, kai nėra pašalinių. Vėžys iš prigimties drovus. Jam tenka įveikti save, kad galėtų pasakyti kalbą viešai. Kai tai tampa problema ir vėžiui pasidaro būtina bendrauti, kad sustiprintų savo autoritetą, jis greitai adaptuojasi ir mokosi lakoniškai reikšti savo mintis.

Vėžio polinkis į filosofiją ir ilgus apmąstymus padeda jam sublizgėti per pokalbius dviese. Jis sugeba įsijausti į kito jausmus ir įsigilinti į pašnekovo mintis. Jam labai svarbu jausti kito žmogaus nuotaiką ir parinkti reikalingus žodžius, o didelėje kompanijoje juk neįmanoma įtikti visiems.

REKLAMA

ŽUVYS

(02 20–03 20)

TylaŽuvys būna tylenės pagal nuotaiką. Jos nutyla, kai pajunta vidinį diskomfortą, dažniausiai pačios nesuprasdamos tikrosios priežasties. Tai gali būti nevykusi asociacija ar joms nemalonaus žmogaus atsiradimas netoliese. Net užsisklendusios savyje, Žuvys elgiasi mandagiai, tačiau nerodo nuoširdaus susidomėjimo pokalbiu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

TylaBe jokios abejonės, Jaučiui tylėjimas yra auksas. Visi jo žodžiai būna svarūs. Jis vengia tuščių pašnekesių ir mandagumo pokalbių su nepažįstamaisiais. Jaučio žodžiai kaip ir tylėjimas būna iškalbingi ir daugiaprasmiai. Kartais Jaučiui paprasčiausiai būna neįdomi pokalbio tema, ir jis tingi gaišti laiką tuštiems svarstymams. Už Jaučio tylėjimo dažnai slypi pyktis arba nepasitenkinimas.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

TylaSkorpionas nuolat kaupia informaciją. Jis puikiai žino apie savo silpnybes ir privalumus, todėl pažeidžiamas vietas slepia po tylėjimu. Jis sugeria informaciją iš svetimų dialogų, pastebi smulkmenas, padedančias daugiau sužinoti apie pašnekovus. Tokios iš anksto sukauptos žinios praverčia jam ateityje – jis gali užmegzti su jais pasitikėjimu grindžiamus santykius ir bendrauti be baimės likti nesuprastam.

Skorpionas turi savo pasaulėžiūrą ir gyvenimo vertybes, kurių gali nesuprasti dauguma aplinkinių. Jis stengiasi neatskleisti savo tikrųjų minčių, atidžiai klausytis pašnekovo ir sudaryti įspūdį, kad pritaria jam ir palaiko jį. Skorpionas net būdamas su artimaisiais daugiau klauso jų, nei kalba pats. Jis visada ieško poteksčių ir paslėptos prasmės kitų žmonių žodžiuose.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA