REKLAMA

Atskleistos slapčiausios Zodiako ženklų baimės

REKLAMA

Kiekvienas žmogus turi bent vieną savo paslaptį, kurios nenorėtų niekam atskleisti. O mes išduosime, ko labiausiai bijo kiekvienas Zodiako ženklas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas labai bijo išsiskirti su artimu žmogumi. Jis apsimetinėja, kad yra laimingas, tačiau labai apgailestauja dėl kivirčo ir stengiasi susigrąžinti tą žmogų.. Šio ženklo atstovai nemėgsta, kai jie praranda žmones, kurie jiems nėra abejingi.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Šio ženklo atstovai bijo, kad tie žmonės, kuriems jie nėra abejingi, paliks juos ir nenorės jų daugiau matyti ir sugebės juos visai pamiršti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai taip smarkiai bijo vienatvės, kad jie būna linkę prisitaikyti prie kitų ir keistis, pagal situaciją, kad tik neliktų vieni..

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio ženklo atstovai visada stengiasi atrodyti laimingi. Jie baiminasi, kad kiti, matydami juos liūdnus, jais nusivils. Jie nuolat bando save įtikinti, kad jiems viskas gerai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai nerimauja, kad jie nėra verti meilės. Jei kas nors bus negerai, tai tikrai bus jų kaltė. Jie stengiasi apsimesti, kad jiems tas nerūpi, bet vidujai dėl to kenčia nuolatinę įtampą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovai nėra geri savo gyvenimo kalviai. Gali atrodyti, kad jie viską tvarko ir kontroliuoja, bet iš tikrųjų kovoja su nesibaigiančiomis problemomis ir bijo, kad jų niekada neįveiks. Šio zodiako ženklo atstovams yra sunku išlaikyti pozityvų požiūrį į gyvenimą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės negali gyventi be savo antrosios pusės. Joms būtina kažkuo rūpintis, kad neliktų laiko galvoti apie save. Jos bijo pačios spręsti savo problemas, todėl stengiasi jas nuslėpti ir apsimesti, kad viskas yra gerai.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio ženklo atstovai bijo per daug suartėti su kitais. Jie norėtų bendrauti artimai, bet jiems yra labai sunku pasitikėti kitais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys nori mylėti ir būti mylimas. Kai jis lieka vienas, jį apima nerimas, kad yra niekam tikęs, jaučiasi menkavertis. Dėl to jam sugenda nuotaika.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio ženklo atstovai atkakliai siekia savo tikslų, todėl nenori, kad partneris jiems trukdytų. Jie net neieško patys sau antrosios pusės. Tačiau vidujai Ožiaragis bijo likti viengungis.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Naujų nuotykių, įspūdžių ir impulsų trokštantis Vandenis lengvai užmezga santykius ir su tais priešingos lyties atstovais, kuriems nejaučia stiprių jausmų. Todėl jis ima nerimauti, kad galbūt su juo kažkas negerai. Jis net gali pradėti nekęsti savęs, kad nesugeba iš tikrųjų pamilti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio ženklo atstovai dažnai patys nesupranta, ką daro, ir ima siekti svetimų primestų tikslų, kad nusipelnytų meilę. Jie jaučiasi atstumti ir pasimetę, tačiau elgiasi taip, tarsi viskas būtų kontroliuojama, ir jie bijo prašyti kitų pagalbos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA