REKLAMA

Žmogaus sapnus lemia jo gimimo diena?

REKLAMA

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad vyrai dažniau sapnuoja kitus vyrus. Moterys vienodai sapnuoja ir vyrus, ir moteris. Tai, kas regima nakties vaizdiniuose, lemia ne tik lytis, amžius ir gyvenimo patirtis, bet ir savaitės diena, kurią gimstama.

Pirmadienį gimę žmonės – pranašautojai

Sakoma, kad pirmadienio sapnai pildosi. Galbūt todėl į pirmadienį gimusių žmonių sapnus patariama įsiklausyti. Šiems žmonėms nebūdingas naktinių „filmų“ siužetas – jie sapnuoja viską. Kartais sapnai labai konkretūs ir tikroviški, kartais – abstraktūs. Nepaisant to, jie labai dažnai ką nors simbolizuoja, perspėja. Dažniausiai pranašavimai būna susiję su teigiamais pokyčiais: laimėjimu loterijoje, šeimos pagausėjimu, nauja meile, santuoka ir pan.

Antradienį gimę žmonės sapnuose sprendžia problemas

Antradienį gimusieji nelinkę tikėti sapnais, nes yra itin racionalūs. Jie tiki tik tuo, kas moksliškai pagrįsta. Nors šie žmonės dažnai sapnuoja niekuo neišsiskiriančias istorijas, verta atkreipti dėmesį į jų simbolius – skaičius, spalvas, ryškius vaizdinius ar akcentuotus žodžius. Jie visuomet turi sąsają su tikrove, pavyzdžiui, skaičius gali reikšti laimingą loterijoje skaičių ar dieną, kurią įvyks kas nors lemtinga. Sakoma, kad antradienio žmonės sapnuose netgi geba spręsti problemas, kurti naujas idėjas. Juk Dmitrijus Mendelejevas periodinę cheminių elementų lentelę sudėliojo sapne.

REKLAMA

Trečiadienį gimsta sapnų valdovai

Trečiadienį gimusieji išsiskiria gebėjimu sapnuoti sąmoningus sapnus – jie suvokia, kad sapnuoja, ir gali valdyti šį procesą. Vieniems tai pavyksta savaime, kitiems tenka šiek tiek pasipraktikuoti. Beje, šie žmonės dažniausiai sapnuoja save ir artimuosius. Nepažįstami veidai ir nematytos vietos retai kada atsiduria šių asmenybių nakties vizijose. Įdomu tai, kad gimusieji trečiadienį, nesvarbu, kokiai socialinei klasei priklauso, sapnuose būna turtingi, reikšmingi valdovai. Jų naktiniuose vaizdiniuose daug šviesos ir šilumos – tai itin geri ženklai, rodantys, kad realybėje laukia maloni staigmena.

Ketvirtadienį gimę žmonės netiki sapnais

Ketvirtadienį gimusieji sapnus prisimena labai retai. Tų, kurie išlieka atmintyje, neverta pasakoti kitiems. Šiems žmonėms pasąmonė naktį dažniausiai siunčia banalias buities scenas – sapnuojamas maistas, drabužiai, augalai. Tikėtina, kad sapnus riboja itin stiprus šių žmonių ego ir loginis mąstymas. Ketvirtadienio žmonės mėgsta praktiškumą, tad didelės reikšmės sapnams neteikia – kam vargintis analizuojant dalykus, kurie nėra pagrįsti jokiais moksliniais įrodymais? Taip elgdamiesi šie žmonės dažniausiai neklysta – jų sapnai pildosi retai. Vis dėlto jeigu koks nors vaizdinys itin ryškus, būtina į jį atkreipti dėmesį ir išsiaiškinti galimas jo reikšmes.

Penktadienį gimusiųjų sapnai primena fantastiką

Penktadienio žmonės turi lakią fantaziją, yra itin jausmingi. Jų sapnuose gausu spalvų, garsų, lankomos nematytos, kartais net nežemiškai atrodančios vietos, sutinkami nepažįstami žmonės ir kitos keistos būtybės. Penktadienio žmonių tokie sapnai neglumina, jie mėgsta fantastinį filmą primenančias naktines vizijas. Smagu džiaugtis neribotomis kelionėmis. Šiems sapnams nereikėtų teikti didelės reikšmės, nes jie retai būna pranašiški.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA