REKLAMA

3 moteriškos energijos, apie kurias neįprasta kalbėti

REKLAMA

Kai kalbame apie moterį, prisimename jos angeliškas savybes. Turbūt ideali moteris turi būti tokia, bet ar tik tokia? Ar tik rožinė ir švelni, suprantanti ir viską atleidžianti?

Kai mes neigiame kitą moters esmę, sukuriame daug problemų. Ir sau, ir artimiesiems. Vedų tradicijoje moteriška energija apibrėžiama kaip susidedanti iš trijų elementų, vadinamų indų deivių vardais:

klestėjimo deivės Lakšmi energija,

žinių deivės Sarasvati energija,

naikinimo deivės Durgos energija.

REKLAMA

Mes dažnai kalbame apie mūsų žinias ir kūrybą, tuo kultivuodamos Sarasvati energiją. Kalbame apie tai, kaip mylime, rūpinamės ir stengiamės didinti šeimos gerovę, įkvėpdamos vyrą žygdarbiams. O tai yra Lakšmi energija.

Moters energijaApie Durgos energiją užsimename retai. Ir visai be reikalo. Durgos energijos yra kiekvienoje moteryje. Ir ji yra moteriška. Mes klaidingai ją painiojame su vyriška energija ir neleidžiame jai išsiveržti.

Vyriška energija – tai konkurencijos, kovos, teritorijų užkariavimo ir lyderystės energija. Ji visada nukreipta į išorę – į kitus žmones, į aplinkinį pasaulį. Gindamas artimuosius, vyras sugeba daryti žygdarbius ir aukotis.

Moteriška Durgos energija – savisaugos, gelbėjimosi ekstremaliose situacijose, išlikimo energija. Moteriška energija visada nukreipta į vidų. Gindama savo vaikus, moteris gelbsti dalį savęs. Jos reakcija gali būti tokia greita ir tiksli, tarytum pavojuje atsidūrė ne kitas žmogus, o jos pačios ranka ar koja.

Kai patenka į sunkią padėtį (vyro netektis, karas, nederlius, badas), moteris sugeba ne tik pati išgyventi, bet ir išgelbėti vaikus.

Moters energijaKas atsitinka su moterimi, kuri nesinaudoja Durgos energija?

Ji nežino, ko nori. Ji leidžia kitiems su savimi elgtis blogai. Kai moteris leidžia save žeminti, išnaudoti, skriausti, ji daro dvigubą klaidą. Viena vertus, ji žlugdo savo sielą ir moterišką prigimtį. Kita vertus, ji skatina artimo žmogaus blogąsias savybes. Ji negali auklėti vyro – jai neužtenka tvirtumo ir šio proceso svarbos supratimo.

Ji jo gailisi, nori pasikalbėti, trokšta fizinių glamonių, ieško preteksto pasiduoti be kovos, atlieka už jį jo darbus. Ir negali įkvėpti savo vyro. Juk moters troškimai – vyriško progreso variklis. Moteris turi kelti aukštesnius tikslus. Tačiau tai, kuri nesinaudoja Dirgos energija, bus gėda paprašyti vyro naujos suknelės ar žiedo, kai nesumokėtos sąskaitos už elektrą.

Ji neturi savo nuomonės. Ji gali ištekėti už pirmo pasitaikiusio, kuris pasipiršo. Ji gali studijuoti tai, ką pasiūlė tėvai. Ji visą gyvenimą dirbs darbą, kurio nekenčia, bendraus su tais žmonėmis, nuo kurių jai bloga darosi arba kurie ją išnaudoja.

Jai neužtenka stiprybės pasakyti „Ne“. Todėl ji dirba dėl kitų, nepalikdama laiko sau, prašoma niekada neatsisako. Visi tai žino ir tuo naudojasi.

Ji nesugeba išsaugoti savo tyrumo. Labai dažnai merginos per anksti pradeda lytinius santykius, bijodamos, kad bus pamestos. Jos sutinka užsiimti seksu net tada, kai suvokia, kad vaikinai jomis naudojasi.

REKLAMA