REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 5–11 d.)

REKLAMA

Tai bus augančio mėnulio savaitė. Skubėkite pradėti naujus darbus, kurti planus, sudaryti svarbias sutartis, užmegzti naujas pažintis ir niekam neskolinkite pinigų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenukabinti nosies, ir tęsti pradėtus darbus. Už pastangas visuomet yra tinkamai atlyginama, tačiau tam kartais prireikia šiek tiek laiko. Neleiskite, kad jus užvaldytų neigiamos emocijos, ir bent truputį save palepinkite nedideliais malonumais.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Skrajosite padebesiais. Šiuo laikotarpiu jūsų mintys bus apsėstos kur kas malonesniais dalykais nei darbas, todėl būsite išsiblaškę. Vis dėlto, tai nėra pakankamas pasiteisinimas laiku neatlikti jums patikėtų darbų, tad pasistenkite susiimti, ir pirmenybę teikite savo pareigoms. Jei atrodys, kad darbų eiga nėra tokia sklandi kaip norėtųsi, paprašykite aplinkinių pagalbos, ir tai gali gerokai paspartinti procesą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite nusiteikę siekti maksimaliai gero rezultato, todėl būsite reiklūs ne tik sau, bet taip pat ir kitiems. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę įgyvendinti net ir pačius netikėčiausius sumanymus, o svarbiausia yra tai, kad visi darbai eisis tikrai sklandžiai. Jei turite nepabaigtų darbų, jiems teikite pirmenybę, nes greitu metu tam gali pristigti laiko. Kad taip nenutiktų, susidarykite svarbiausių darbų sąrašą – tai padės laikytis nuoseklumo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su savo šeima, ir šiuo metu tą įgyvendinti nebus labai sudėtinga. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenusimato, tačiau įprastų darbų atlikimui galite sugaišti kur kas mažiau laiko nei esate įpratę. Tai bus tik į naudą – turėsite galimybę skirti laiko kur kas malonesnei veiklai, ir taip pat dėmesiu nudžiuginsite savo artimuosius. Žvaigždės pataria šiuo metu neplanuoti ateities – tą geriausia bent laikinai atidėti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jei esate numatę savo gyvenime ką nors pakeisti, dabar tam bus tikrai palankus metas. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijos rizikuoti, ir bus nusiteikę šiek tiek padirbėti. Energijos jums tikrai netrūks, todėl tereikės ryžto ir šiek tiek pastangų: tai, kas anksčiau atrodė kaip tolima svajonė, šiuo metu gali tapti realybe, todėl nepražiopsokite savo šanso. Jei kurį laiką atidėliojote verslo keliones ar svarbius susitikimus, dabar vertėtų susiimti – tai bus tikrai į naudą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Turėsite galimybę pagerinti santykius su savo antrąja puse, todėl žvaigždės pataria nepraleisti šio šanso. Romantiška išvyka ar savaitgalis tik dviese tikrai padės praskaidrinti rutiną, todėl pasitelkite savo organizacinius sugebėjimus, ir kartu nuveikite ką nors smagaus. Jei dar nesate įsipareigoję, turėsite progų užmegzti tikrai įdomias pažintis, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau. Dažniau apsidairykite aplink – gali būti, kad kažkas jau kurį laiką laukia jūsų dėmesio.

REKLAMA