REKLAMA

Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą

REKLAMA

Vieni horoskopais tikime, kiti – ne, tačiau pripažinkime, kad tikrai įdomu pasiskaityti, ką Zodiako ženklas gali pasakyti apie mus ar mums artimus žmones. Kaip ir suaugusieji, vaikai taip pat turi savo charakterį ir kartais.. tikrai tvirtą. Taigi, ką apie jūsų vaiką gali pasakyti jo Zodiako ženklas?

VaikasAVINAS

(03 21–04 20)

Vaikai, gimę po Avino ženklu, yra gabūs daugelyje sričių, tačiau jie tikri užsispyrėliai ir nenuoramos. Be to Avinukai labai judrūs ir energingi vaikai, tad gali įsivelti į keisčiausias istorijas, bėgti iš namų ar susižaloti.

Sudominti po Avino ženklu gimusį vaiką nėra sunku, tačiau išlaikyti jo susidomėjimą ilgesnį laiką – nelengva užduotis. Tačiau jeigu Avinukas kažkuo labai susidomi, jis gali pranokti ir savo mokytoją. Svarbi tėvelių užduotis – nukreipti Avinuko energiją tinkama linkme ir išmokyti būti atsargesniam.

REKLAMA

Skatinkite vaiką domėtis sportu, užsiimkite aktyvia veikla. Vaiko kambarys turi būti ryškus. Geriausiai šie vaikai jaučiasi tada, kai turi savo erdvę, ir gali nevaržomi užsiimti patinkančia veikla. Būtina leisti vaikams mokytis savarankiškumo, tačiau dėl didelio judrumo Avinukai gali susižeisti – stenkitės būti netoliese.

VaikasJAUTIS

(04 21–05 20)

Jautukai – nuoširdūs, atviri ir draugiški, tačiau labai atkaklūs vaikai. Jeigu po Jaučio ženklu gimęs vaikas ko nors nori, jis to siekia bet kokia kaina. Dėl savo geraširdiškumo dažnas Jautukas dar savo gyvenimo pradžioje patiria nusivylimų, tačiau nuo to tik tampa atsargesnis.

Jautukams sunku prisitaikyti prie gyvenimo pokyčių, todėl tėveliai prie naujovių juos turi pratinti po truputį. Turbūt nereikia sakyti, kad griežtumu ir riksmais šio vaiko nepaveiksite. Jeigu ir pasieksite savo, geri santykiai su vaiku bus sugadinti. Tačiau ramus, įtikinantis tonas, logiški paaiškinimai, šiluma ir švelnumas gali daryti stebuklus. Tad kiek rūpesčių kelia šis vaikas, dažniausiai priklauso nuo pačių tėvelių elgesio su vaiku.

Po Jaučio ženklu gimę vaikai labai myli gyvūnėlius. Jie greitai pripranta prie rutinos, tad tikėtina, kad savo augintiniu rūpinsis patys. Žinoma, kartais gali prireikti ir tėvelių pagalbos.

VaikasDVYNIAI

(05 21–06 21)

Vaikai Dvyniai yra labai imlūs, greitai mokosi ir pasižymi ypatingu nuovokumu. Dvynukai vienu metu gali atlikti kelis darbus, pavyzdžiui, klausytis pasakos ir tuo pačiu metu žaisti. Tėveliams svarbu pasirūpinti, kad vaikas galėtų užsiimti vis kita veikla.

Po Dvynių ženklu gimę vaikai yra labai žingeidūs, todėl tikrai apibers tėvelius begale klausimų. Pasistenkite į juos nuoširdžiai atsakyti, be to leiskite jiems savarankiškai tyrinėti aplinką ir pateikite vis naujų iššūkių: jie anksti išmoksta skaityti ir rašyti, todėl neslopinkite jų troškimo mokytis, net jei atrodo dar per anksti.

Dvynukai judrūs ir sunkiai nuspėjami, kas gali tapti šiokiu tokiu tėvelių rūpesčiu, nes niekada nežinosi ką vaikas Dvynys iškrės už minutėlės. Jie neprisiriša prie žmonių, tad jeigu su kažkuo susidraugauja, be didelių emocijų gali greitai ir išsiskirti. Be to jie linkę fantazuoti, kas aplinkinių gali būti suprasta kaip melas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA