REKLAMA

Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą

REKLAMA

VaikasVĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo vaikai yra labai jautrūs, švelnūs ir mieli. Ryšys su tėvais – labai stiprus, toks neretai išlieka ir visą gyvenimą. Nors šie vaikai greitai susigraudina, tačiau nuraminti Vėžiuką nebus sunku – pakaks apkabinti, paglostyti ir pamyluoti.

Auklėjant po Vėžio ženklu gimusius vaikus svarbi kantrybė, supratimas ir švelnumas. Pakaks vieno šiurkštaus žodžio, kad Vėžiukas pasijustų nesuprastas, nemylimas ir nelaimingas. Subartas Vėžiukas dar ilgai tai atsimins ir analizuos situaciją.

Po Vėžio ženklu gimusį vaiką tiesiog bVaikasūtina girti, bet tėveliai turbūt tai daro natūraliai, nes šis vaikas dažniausiai būna labai geras, paklusnus ir rūpestingas. Nuo mažumės jis labai šeimyniškas ir trokštantis pagelbėti savo artimiesiems. Be to labai rūpinasi savo augintiniais. Labiausiai šiems vaikams patinka su namais ir šeima susiję žaidimai.

REKLAMA

VaikasLIŪTAS

(07 23–08 23)

Po Liūto ženklu gimę vaikai yra labai mieli ir žavūs, be galo mėgstantys būti dėmesio centre. Dar būdami visai maži, Liūtukai stengiasi bet kokiu būdu gauti kuo daugiau tėvelių dėmesio. Vėliau nori lyderiauti draugų tarpe.

Bėda, kad šie vaikai tiki, kad viskas turi būti pagal jų norus, todėl gavę neigiamą atsakymą gali parodyti ne pačias geriausias savybes. Jie greitai išmoksta tiesiog tobulai manipuliuoti aplinkiniais.

Liūtukas labai artistiškas ir kūrybingas vaikas, jis trokšta naujų įspūdžių, tikisi būti pastebėtas ir įvertintas. Jam patinka vaidinti, piešti, lipdyti, ar kurti istorijas. Kai paauga, domisi viskuo, kas suteikia jam galimybę būti viešumoje. Tai gali būti šokiai, teatras, sportas ir kt.

Nuo mažumės rekomenduojama ugdyti šio vaiko lyderio savybes, tačiau čia reikėtų nepersistengti – labai svarbu išmokyti vaiką dalintis ir su kitais.

VaikasMERGELĖ

(08 24–09 23)

Šie vaikai labai mieli ir mandagūs, paprastai aplinkiniams jie palieka labai gerą įspūdį. Tiesa vaikai – Mergelės gali pasirodyti gana santūrūs ir ramūs, tačiau savų tikslų jie pradeda siekti dar ankstyvoje vaikystėje.

Dauguma Mergelių – ne pagal amžių protingi vaikai. Gana anksti išryškėja jų aštrus protas. Paprastai bręsdami šie vaikai aplenkia savo bendraamžius, tad anksčiau nei kiti pradeda vaikščioti, skaityti, rašyti, skaičiuoti ir kt. Beje Mergelėms nesvetimas atsakomybės jausmas. Jeigu vaikas – Mergelė kažko imasi, tikėtina, kad tai atliks iki galo.

Šie vaikai labai kritiškai vertina aplinką, įtikti jiems sunkoka. Patys gavę pastabą, jos nepraleidžia pro ausis. Analizuoja ką padarė ne taip ir, jeigu su pastaba sutinka, būtinai padarys išvadas ir daugiau savo klaidų nebekartos.

Vaikai, kaip ir suaugusios Mergelės, mėgsta tvarką ir švarą, todėl mielai padės tėveliams tvarkytis namuose.

VaikasSVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Po Svarstyklių ženklu gimę vaikai labai mėgsta bendrauti ir yra gana aktyvūs, bei protingi. Dažniausiai jau nuo mažens Svarstykliukai turi puikų humoro jausmą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA