REKLAMA

Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą

REKLAMA

Bėda ta, kad Svarstyklių vaikai linkę sekti kitų pavyzdžiu. O jeigu vaiko pasirinktas pavyzdys blogas – mažosios Svarstyklės gali išmokti to, ko joms visai nereikia, arba netgi to, kas joms žalinga. Todėl jau nuo mažens Svarstyklių tėveliai turėtų mokyti vaiką savarankiškumo. Reikia, kad vaikas – Svarstyklės suprastų, jog yra individualybė ir jam nereikia žiūrėti kaip elgiasi jo bendraamžiai. Vaikas turi turėti savo nuomonę ir sprendimus jis gali priimti pats, savarankiškai.

Svarstyklių ženklo vaikai labai mėgsta bendrauti. Suaugusiųjų ar bendraamžių draugija jiems visada yra smagi. Svarstyklės turi daug draugų, kurie vertina tokią kompaniją. Dažnai dar prieš pradedant lankyti mokyklą pasireiškia vaiko lyderio savybės. Beje šie vaikai mėgsta aktyvią veiklą, todėl mielai lankys šokių ar dramos būrelį.

VaikasSKORPIONAS

(10 24–11 22)

Dažniausiai vaikai Skorpionai būna gana užsispyrę ir karingi, tačiau jautrūs, greitai perimantys suaugusiųjų emocijas, todėl nesistebėkite, jeigu vaikas pradės elgtis panašiai kaip ir jūs. Akivaizdu, kad Skorpioniukų akivaizdoje tėveliams vertėtų valdyti savo pyktį.

REKLAMA

Po Skorpiono ženklu gimęs vaikas visada turi savo nuomonę ir jos tvirtai laikosi. Nors Skorpioniukas gali nutylėti, giliai viduje vistiek turės savo tiesą ir jos laikysis. O jeigu pastebės silpnąsias suaugusiųjų vietas, būtinai tuo pasinaudos.

Tėveliai turėtų žinoti, kad vaikas – Skorpionas turi turėti pakankamai savo erdvės. Jiems nederėtų pernelyg kištis į vaiko, o tuo labiau paauglio, Skorpiono gyvenimą, arba tai daryti reikia labai subtiliai, kad vaikas to nepastebėtų. Vaikui – Skorpionui tiesiog būtina turėti savo paslapčių.

Didelėje kompanijoje šie vaikai gali būti nedrąsūs ir tylūs, todėl svarbu juos padrąsinti, pabrėžti, kad jiems nieko nenutiks.

VaikasŠAULYS

(11 23–12 21)

Po Šaulio ženklu gimę vaikai labai žavūs, pasitikintys savimi, smalsūs ir žingeidūs. Be to Šauliukai lengvai bendraujantys. Jie patys užkalbins, susipažins, susiras naujų draugų ar išsireikalaus aplinkinių dėmesio.

Labiausiai po Šaulio ženklu gimusiems vaikams nepatinka kai varžoma jų laisvė ar nepaisoma jų nuomonės. Šauliukas pats nuspręs su kokiais žaislais žaisti, kokias knygas skaityti ar kokius drabužius dėvėti. Tėveliai norėdami įtakoti vaiko elgesį, tai turėtų daryti labai subtiliai.

Šauliukai yra labai smalsūs ir mėgstantys bendrauti, jie su džiaugsmu pradės žaisti naują žaidimą, tyrinės pasikeitusią aplinką, ir darys viską, kas jiems tuo metu įdomu. Deja, jų užsidegimas greitai praeina, todėl svarbu nuolat Šauliukams parūpinti naujos veiklos. Kai tik išmoksta skaityti, šie vaikai negali atsitraukti nuo nuotykių knygų.

VaikasOŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Po Ožiaragio ženklu gimę vaikai stebina savo rimtumu ir atsakomybės jausmu. Paprastai jie nekelia tėveliams didelių rūpesčių, atsakingai žiūri į mokslą ir savo pareigas namuose. Dažnai šie vaikai atrodo ne pagal metus subrendę ir išmintingi. Juokaujama, kad Ožiaragiukai gimsta būdami seneliais, o bėgant metams ima jaunėti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA