REKLAMA

Vaiko charakteris pagal jo Zodiako ženklą

REKLAMA

Paprastai po Ožiaragio ženklu gimę vaikai neturi daug draugų. Jie gana uždari ir mieliau kalbasi rimtomis temomis su suaugusiais, nei žaidžia būryje vaikų.

Daugelį įpročių, kurie Ožiaragį lydės visą gyvenimą, šis vaikas perima iš tėvų, sekdamas jų pavyzdžiu. Todėl labai svarbu patiems tėveliams elgtis taip, kaip norėtumėte, kad ateityje elgtūsi jūsų vaikas. Beje tėveliai su tokiu vaiku turėtų elgtis kaip su sau lygiu.

Dar reikėtų paminėti, kad Ožiaragiukai dažnai būna užsispyrę, juos įkalbėti gali būti gana sudėtinga, todėl dar nuo mažumės vertėtų skatinti ieškoti kompromiso.

VaikasVANDENIS

(01 21–02 19)

REKLAMA

Po Vandenio ženklu gimę vaikai – tikri maištininkai, viską norintys daryti savaip. Jie nenuoramos, kaprizingi ir sunkiai nuspėjami. Tad tėveliams iškyla nemenka užduotis suvaldyti tokį vaiką.

Vaikai – Vandeniai labai imlūs, greitai mokosi, gebėjimais dažnai aplenkia savo bendraamžius. Tačiau nors šie vaikai gabūs, dažnai apdovanoti išskirtiniais talentais, paprastai jie nesuvokia ko nori iš gyvenimo ir mėtosi nuo vieno dalyko prie kito, neleisdami jiems patarti ar padėti. Juos dažnai aplanko puikios idėjos, tačiau ne paslaptis, kad Vandeniai linkę pervertinti savo galimybes, tad už kampo tyko nusivylimas. Tėveliai turi užvesti vaiką ant teisingo kelio, tačiau tai reikia daryti labai subtiliai, kad vaikas – Vandenis to nepastebėtų.

Vandenio tėveliai turi parodyti, kad pasitiki savo vaiku ir suteikti jam šiek tiek erdvės – individualumas Vandeniui labai svarbus. Vaikas – Vandenis nori pats rinktis drabužius, kuriuos dėvės tą dieną, arba pats nuspręs apeiti balą, ar ją perbristi.

Vaikui – Vandeniui labai svarbi aplinka kurioje jis auga. Šis vaikas labai jautriai reaguoja į barnius namuose ir jeigu tokia padėtis tęsiasi ilgesnį laiką, vaikas – vandenis gali net susirgti.

Vaikas

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Po Žuvų ženklu gimę vaikai labai svajingi, emocionalūs ir pažeidžiami. Be to Žuviukai nenuilstantys fantazuotojai. Švelnumas ir rūpestis yra tai, ko labiausiai reikia šio ženklo vaikui. Žuviukas nuolat turi jausti besąlygišką tėvų meilę.

Po Žuvų ženklu gimę vaikai netrokšta būti labai savarankiškais. Tėvelių nuomonė ir palaikymas jiems labai svarbus. Net kai Žuviukai paauga ir gali savarankiškai priimti tam tikrus sprendimus, jiems vistiek labai svarbu, ką pasakys tėveliai. Tiesa Žuviukai nemėgsta laikytis kažkokių taisyklių, paprastai jie elgiasi taip, kaip tuo metu nori, todėl išmokyti Žuviuką disciplinos – gana sudėtinga užduotis.

Po Žuvų ženklu gimę vaikai labai jautrūs ir pažeidžiami. Jie jautriai reaguoja į kritiką, ar net menkiausią pastabą. Subartas šis vaikas gali ilgai save graužti ir išlieti daug ašarų. Verkiantį mažylį nuraminti nesunku – pakanka paglostyti galvytę ir paniūniuoti lopšinę.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA