REKLAMA

Apie fizines ir dvasines ligų priežastis

REKLAMA

Mes gyvename pasaulyje, kuriame žmonės gerokai dažniau žino apie automobilio sandarą ar kompiuterio darbą, negu apie tai, kas slypi mūsų pačių kūne. Žinome, kad kiekvienas mūsų kūno organas turi specializaciją ir atlieka savo darbą, sunegalavę bėgame į vaistinę arba savo kūną „atiduodame“ gydytojui „suremontuoti“, o šis, išrašęs receptą, siunčia į vaistinę. Tačiau liga nepasitraukia, dažniausiai dingsta tik jos simptomai. Po kurio laiko tas pats susirgimas vėl ima varginti. Ir vėl gydytojai. Ir taip pasaka be galo.

Kodėl, užuot tapę sveiki, žmonės serga vis labiau? Ne visos ligos priklauso nuo oro ar vandens užterštumo, nuo netinkamos mitybos ar netinkamo gyvenimo būdo. Tai tik materialinis problemos aspektas; tikrosios ligų priežastys kitur. Jos slypi mąstymo, emociniame bei veikimo būde, tačiau apie šiuos aspektus vakarų medicinoje nekalbama. Ligoniai dažnai nežino, kad jie yra patys sau gydytojai.

NegalavimaiŠtai vienas akivaizdus pavyzdys: JAV gyvenančiam 45 metų M. Woodui gydytojų verdiktas buvo negailestingas: „Plaučių vėžys. Gyventi liko geriausiu atveju pusė metų.“ Tačiau vyriškis nepuolė neviltį. Kad jau liko tiek nedaug, nutarė tą laiką praleisti prasmingai. Pardavė visą savo turtą ir įgyvendino seną savo svajonę – nusipirko jachtą ir išplaukė pasižvalgyti po pasaulį. Praėjo pusantrų metų. Į gimtąjį miestą Michailas grįžo sveikas, linksmas, gražiai įdegęs.

Gydytojai, peršvietę jo plaučius, nustebo – požymių, kad vyras sirgo vėžiu, nebuvo. Stebuklingai pasveikusį Michailą apsupo žiniasklaida. Jiems norėjosi sužinoti, kaip gi jam pavyko pasveikti. Atsakymas buvo paprastas: „Nedariau nieko specialiai, tik plaukiojau vandeniu, kvėpavau grynu oru ir džiaugiausi kiekviena diena. Mintyse sau vis kartojau, jog gyvenimas gražus ir aš esu laimingas, kad liga padėjo atsikratyti viso, kas jame yra nereikalinga, ir atskleidė tikrąjį būties grožį.“ Tik vargu ar daug kas patikėjo, kad taip paprasta nugalėti ligą.

Rytų filosofija teigia, kad egzistuoja jausmų astralinė plotmė. Tai mūsų kūno, kiekvienos mūsų ląstelės dalis, jos subtiliosios jausminės vibracijos, kurios gali paveikti ir mūsų fizinį kūną. Kinų medicina teigia, kad kiekvienas kūno organas, bei to organo energetinis kanalas reguliuoja ir atsako už tam tikrus jausmus. Normali inkstų ir šlapimo kanalų veikla leidžia nepalūžti sunkiomis gyvenimo minutėmis, tarsi save apginti, teikia mums valios ir atsakomybės jausmą, pareigingumą. Jei šiuos kanalus pažeisime, jei serga atitinkami šios sistemos organai, tarsi suserga ir jausmai. Pažeistas inkstų kanalas sukels baimės jausmą, perdėtą nuoskaudą, žmogus greičiau sutriks, palūš sudėtingose gyvenimo situacijose. Toks žmogus bus drebantis nuo šalčio, jo kraujotaka sutrikusi, imunitetas nusilpęs, jam slinks plaukai, greičiau vystysis senatvinis kurtumas, retės kaulai.

REKLAMA

NegalavimaiKepenų ir tulžies kanalų veikla leidžia žmogui kūrybingai prisitaikyti prie kintančių gyvenimo situacijų, greitai surasti išeitį, kai atsitinka kas nors nenumatyta. Energijos disbalansas šiame kanale, kai pažeista kepenų ir tulžies pūslės veikla, paverčia žmogų daug greičiau išvedamą iš pusiausvyros. Jam nepatiks, kai kas nors vyks ne pagal planą. Toks žmogus taps niurzgliu, greitai susierzinančiu, kuriam bus sunku apsispręsti. Tokį žmogų kamuos migrena- galvos skausmai, šokinėjantis kraujospūdis, galvos svaigimas, nagų lūžinėjimas, akių problemos, nes kepenų kanalo veikla jausmine sfera pasireiškia naguose ir akyse.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA