REKLAMA

Apie fizines ir dvasines ligų priežastis

REKLAMA

Jei sutrinka širdies ir plonojo žarnyno veikla, žmogus tampa labai liūdnas ir susikrimtęs arba labai plepus, nes širdies išraiška – žodis. Normali širdies kanalo veikla teikia žmogui gyvenimo džiaugsmą ir atvirkščiai, – džiaugsmo stoka susargdina širdį ir kraujagyslių sistemą.

Jei turime nesveiką skrandį ir kasą, mus kamuoja įkyrios mintys ir prasta atmintis ir atvirkščiai, – pernelyg įtemptas protinis darbas, pedantiškumas sukuria disharmoniją atitinkamų kanalų jausminėje sferoje ir susargdina šiuos organus. Normaliai funkcionuojantys kasos ir skrandžio kanalai padeda gerai įsisavinti informaciją, žmogus greitai ir be vargo „suvirškina“ bet kurią jam pateiktą naują medžiagą. Jei kasos ir skrandžio kanalai pažeisti, žmogų kamuos ne tik prastas virškinimas, šlakų ir gleivių kaupimasis atskiruose kūno organuose, bet netruks atsirasti gerybiniams ir piktybiniams augliams.

Plaučių ir storosios žarnos kanalų jausminė sritis leidžia vėl mums išgyventi praeitį. Jei plaučiai pažeisti, žmogų kamuoja melancholija; neharmoninga storojo žarnyno kanalo veikla sukelia perdėtą apgailestavimo jausmą. Ir atvirkščiai, – jei mes „nepaleidžiame“ savo kančių, turėsime problemų dėl storosios žarnos. Taigi fizinio kūno negalavimai yra susiję su jausmine sfera. Jausmai gali susargdinti kūno organus, arba pažeisti organai gali išbalansuoti mūsų jausminę sferą. Stebėdami žmogaus elgesį, jo reakciją ir jausmus, galime nuspėti, kokie jo organai yra pažeisti.

Emocinis sprogimasJei žmogus serga gilia depresija ar yra psichinis ligonis, tai nėra vien organų generuojamos jausminės sferos pažeidimai. Rytų filosofijoje tai vadinama astralinės plotmės pažeidimais. Per energetinius kanalus žmogus yra sujungtas su Visata. Per šiuos kanalus mes gauname subtiliąją šviesą į kiekvieną mūsų ląstelę, kuri reikalinga visiems gyvybiniams procesams. Jei žmogus nevykdo savo misijos, savo veikla neskatina žmonijos, nesuteikia jai džiaugsmo, toks žmogus po truputį tarsi sumažina jam suteikiamą šviesą, jos gaudamas mažiau. Atsėlina beprasmybė ir depresija. Gyvenimas tampa nemielas, ir iš šios būsenos išeiti pasidaro sunku. Jei žmogus labai sureikšmina savo Ego, nebūtinai daug reikalaudamas iš kitų, tačiau sureikšmindamas kitų žmonių elgesį savo atžvilgiu, dažniausiai pernelyg įsižeisdamas, galvodamas, ką kiti pamanys ar pasakys apie jo poelgius, – tai labai pakenkia perikardo kanalui ir kartu psichikai.

Jei žmogus įsitikinęs savo poelgio teisumu, jis turi taip ir elgtis, o dėl aplinkinių nuomonės nesijaudinti, nes visada svarbi yra pati tiesa. Perikardo kanalo išbalansavimą sukelia abejingumas kitų bėdoms, solidarumo jausmo, dėkingumo, kaip užmokesčio mūsų tariamiems geriems darbams, stoka. Atspirties taško ir ramybės, tiesos ramsčio reikia ieškoti viduje, o ne ieškoti kitų pritarimo, – tada perikardo kanalas bus švarus, žmogus bus nuoširdus ir nebijos pasirodyti nei kvailas, nei juokingas. Šį kanalą išderina nuoširdumo stoka, o juk perikardo kanalas yra sunkiausių psichikos ligų faktorius. Jausmų harmonijai svarbu ugdyti vidinę ramybę ir intuiciją, tada harmonizuojama mentalinė žmogaus sfera.

REKLAMA
REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA