REKLAMA

Apie fizines ir dvasines ligų priežastis

REKLAMA

Ligos – mūsų minčių rezultatas. Kiekvienas žmogus yra Visatos dalelė ir atlieka šiame pasaulyje tam tikras funkcijas. Mums, žmonėms, duota sąmonė, kurią mes praturtiname pačiu savo gyvenimo procesu. Žmogus savo gyvenimu neša indėlį į visos Visatos evoliucijos ir raidos procesą. Organizme kiekviena ląstelė atlieka savo funkciją ir iš organizmo gauna visa tai, ko jai reikia.

Kaip ir kiekviename gyvame organizme, Visatoje vyksta du procesai: asimiliacija ir disimiliacija, arba kūrimas ir griovimas. Šių dviejų galių dinaminė pusiausvyra lemia žmogaus sveikatą. Vos tik pažeidžiama pusiausvyra, tuoj pat atsiranda ligos pavidalo signalas, parodantis, kurioje vietoje ir dėl ko įvyko pažeidimas.

Mintis yra universali energijos forma, o ši energija gali griauti arba kurti. Jei žmogus nuolat turės destruktyvių minčių, tai jo sveikata sušlubuos. Žmonės menkai vertina minčių reikšmę, o paskui stebisi, iš kur atsiranda problemos. Mes patys kuriame savo pasaulį ir turime prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. O dažnai dėl savo problemų esame linkę kaltinti kitus. Kaip mintis atlieka griaunantį poveikį? Jei viena ląstelė pradeda naikinti save ir kitas ląsteles arba visą organizmą, tai ji greitai susirgs arba netgi pavirs vėžine. Jei apie save galvosime blogai ir jausime kaltės jausmą, barsime save ar kitus, gal net paleisime „naikinimo“ programą. Jei kitam žmogui siūsime neigiamas mintis arba neapykantą, tuo pačiu naikinsime ir save.

Pavyzdžiui, jei mokinys nemėgsta kokio nors mokytojo, sako – „aš jo nevirškinu“, tai prastą virškinimo sistemą turės ir mokytojas, ir mokinys. Kitas žmogus taip pat yra Visatos dalelė. Nukreipdami negatyvias mintis į kitą žmogų kartu neigiame ir savo egzistavimą. Mūsų mintys yra beribės ir joms atvira visa Visata. Ką pasiunčiame, tą ir gauname. Mąstyti reiškia kurti gyvenimą, kurti savo sveikatą, nes kiekviena mintis turi grįžtamąjį pobūdį. Linkėdami vieni kitiems gero, linkėdami vieni kitiems sveikatos linkime ir sau to paties.

Kiekviena mintis išreiškia idėją, kuri nuolat pamaitinama tomis pačiomis mintimis dvasiniame pasaulyje kuria minties formą, kuri energetiškai sustiprėjusi įsikūnija mūsų veiksmuose ir žodžiuose. Blogos mintys būna kupinos tamsios energijos, kuri yra sunkesnė už šviesiąją. Jos nekyla aukštyn, o pasilieka arčiau mūsų ir veikia mus, sukeldamos mūsų kūno disharmoniją, dėl kurios atsiranda liga.

REKLAMA

Žmogaus organizmas – tai kūnas, sąmonė ir pasąmonė. Visa tai viena visuma. Mūsų likimas – tai mūsų mintys, kurios giliai užfiksuotos mūsų pasąmonėje, ir jas nesunku iškelti į paviršių ir materializuoti. Pavyzdžiui, seni žmonės, kurie niekuo nesidomi, o tik savo buvusiomis ir esamomis ligomis, bet kuriuo momentu gali išprovokuoti vieną ar kitą ligos simptomą. Jei žmogui prieš kurį laiką skaudėjo koją, jis bet kuriuo momentu minties pagalba gali „prisikviesti“ skausmą. Taigi mūsų pasaulis yra mūsų nuosavų minčių atspindys: viską, ką turime gyvenime, mes esame sukūrę patys.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA