REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 12–18 d.)

REKLAMA

Savaitės pradžią – nuo 12 iki 14 dienos – ženklins augantis Mėnulis. Tai bus geras laikas naujiems darbams, projektams pradėti. Tik pasistenkite kruopščiai apsvarstyti, išanalizuoti visus už ir prieš. Nuo 15 dienos prasideda pilnatis. Tą dieną geriau pabūti namuose ir nepriimti svarbių sprendimų, ypač susijusių su asmeniniais santykiais. Susitikimai ir pažintys gali sukelti nusivylimą. Nuo 16 dienos galima stiprinti ryšius su žmonėmis, įtvirtinti gautas žinias, tačiau naujų darbų ir projektų geriau kol kas nepradėti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų laukia linksmybės. Žvaigždės žada malonius netikėtumus, kurie tikrai nuskaidrins kasdienybę ir leis į pasaulį pažvelgti visai naujomis spalvomis. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, skirkite šiek tiek laiko poilsiui, ir tai tikrai padės įsikrauti daugiau energijos. Galite sulaukti tikrai įdomių pasiūlymų smagiai praleisti vakarą ar savaitgalį, todėl pasinaudokite jums suteiktomis galimybėmis.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Gali atrodyti, kad aplinkui visiškai nieko nevyksta, todėl apniks nuobodulys. Kad taip nenutiktų, pagalvokite, kaip galėtumėte praskaidrinti savo kasdienybę, ir tai leis kur kas geriau pasijusti. Neleiskite sau pernelyg daug tinginiauti, nes vėliau įsivažiuoti į įprastą gyvenimo ritmą gali būti pernelyg sudėtinga. Jei svarstote apie galimybę keisti darbovietę, dabar tam itin palankus metas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ieškosite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti. Įtampos tikrai netrūks, todėl svarbiausia yra tai, kaip jūs su ja kovosite. Nors šiuo metu jūsų problemos atrodys tikrai nemenkos, tačiau po kurio laiko jas prisiminsite su šypsena, todėl per daug dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Žvaigždės pataria tiesiog atlikti jums priklausančias užduotis ir kuo mažau sukti galvą dėl nesėkmių.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Atrodys, kad visi tik ir bando išvesti jus iš kantrybės, tačiau labai pasistengę tikrai galite išlikti stiprūs ir nepalaužiami. Jei atrodys, kad paprasčiausiai visko per daug susikaupė, tiesiog atsiribokite nuo kasdienių darbų ir šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai. Atminkite, kad rytas visada protingesnis už vakarą, todėl nepriimkite skubotų sprendimų – tam sulauksite tikrai palankesnio laikotarpio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Galite sulaukti pasiūlymo, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodys labai patrauklūs, tačiau vėliau paaiškės, kad be reikalo tuo susigundėte. Prieš priimdami bet kokius sprendimus pirmiausia gerai pagalvokite, ar jie jums bus tikrai naudingi. Žvaigždės pataria pasitarti su savo draugais ar šeimos nariais – iš šalies situacija gali atrodyti visiškai kitokia nei jums patiems.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Atrodys, kad laikas tiesiog skrieja: gausite daugybę užduočių, kurias teks atlikti kiek įmanoma skubiau, todėl apie poilsį galėsite tik pasvajoti. Vis dėlto, net ir įtemptoje dienotvarkėje pasitaikys tikrai malonių akimirkų, kurios tikrai džiugins ir leis judėti į priekį. Laiko trūkumas šiuo metu atrodys didžiausia problema, tačiau jau labai greitai galėsite ją pamiršti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA