REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 12–18 d.)

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite blaškomi į visas puses, todėl susikaupti bus labai sudėtinga. Gali tekti priimti svarbius sprendimus, tačiau žvaigždės pataria neskubėti, ir tą atidėti netolimai ateičiai. Sulauksite patrauklių pasiūlymų laisvalaikiui, todėl progų nuskaidrinti savo kasdienybę tikrai netrūks. Nors darbų taip pat nestigs, tačiau tikrai rasite laiko ir kokybiškam poilsiui, kurio jums dabar tikrai labai reikia.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

REKLAMA

Netrūks įvairių malonių smulkmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę. Nors gali atrodyti, kad nieko įdomaus nevyksta, tačiau žvaigždės pataria dažniau apsižvalgyti aplink, ir pastebėti jums siunčiamas galimybes. Jei dar nesate įsipareigoję, labai greitai tai gali pasikeisti, todėl nežiopsokite, ir nepraleiskite savo šansų. Net ir tuomet, jei dienotvarkė bus labai įtempta, bent truputį laiko skirkite savo mėgstamai veiklai.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Atrodys, kad niekas jūsų nesupranta, tačiau gali būti, kad aplinkiniams keliate neaiškius kriterijus, ar paprasčiausiai neišsakote savo lūkesčių. Žvaigždės pataria nebūti pernelyg reikliems, ir aiškiai išdėstyti ko tikitės iš kitų, nes priešingu atveju susidursite su įvairiais nesusipratimais, kurių tikrai galima išvengti. Nors aplinkiniai žmonės jus gali varginti ar net erzinti, tačiau pasistenkite pernelyg neatsiriboti nuo jus supančių žmonių – tai gali tik dar labiau paaštrinti dabartinę situaciją.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Atrodys, kad jūsų pastangos nesulaukia tinkamo įvertinimo, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Jus gali maloniai nustebinti netikėta draugų ar net nepažįstamų asmenų pagalba, kuri turės ženklų poveikį netolimai ateičiai. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių darbo ir laisvalaikio pasiūlymų, kuriuos teks kruopščiai atsirinkti. Nors apsispręsti gali būti gana sudėtinga, tačiau tuomet, jei skirsite šiek tiek laiko privalumų ir trūkumų analizei, priimti tam tikrą sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Turėsite progų pabaigti seniai pradėtus darbus – šiuo laikotarpiu tą atlikti bus tikrai labai paprasta. Sulauksite aplinkinių žmonių pagalbos, ir atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta. Nors gali kilti pagundų pradėti naujus projektus, tačiau žvaigždės pataria neskubėti, ir pirmiausia skirti šiek tiek laiko poilsiui. Nestokosite pasiūlymų smagiai praleisti laisvalaikį, todėl atsiribokite nuo darbų, ir leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Norėsite pokyčių. Nors šiuo laikotarpiu atrodys, kad viskas stovi savo vietoje, ir net didelės pastangos nepadeda pasiekti pageidaujamų rezultatų, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų pastangos neatsiperka, nenukabinkite nosies, ir tęskite tai, ką pradėjote. Jau labai greitai galite sulaukti tikrai malonių staigmenų, kurios turės ženklų poveikį netolimai jūsų ateičiai.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

REKLAMA