REKLAMA

Kaip tapti savo gyvenimo burtininku?

REKLAMA

Savo magiškus sugebėjimus gali treniruoti kiekvienas. Tam egzistuoja įdomi technika, Jos principas yra neįtikėtinai paprastas: kiekvieną rytą pabudus, reikia jausmingai ištarti du žodžius: „Leidžiu“ ir „Atšaukiu“. Turėdami galvoje, kad leidžiate įvykti trims stebuklams ir atšaukiate visas kliūtis, kurios galėtų juos sutrukdyti.

O paskui visą dieną akylai stebėkite, kaip vyksta stebuklai, ir vakare juos užrašykite.

Iš pradžių gali atrodyti, kad stebuklai nevyksta. Iš tikrųjų nereikia tikėtis, kad iš stebuklingos pupelės išaugs medis iki dangaus, loterijoje išlošite milijoną ar gausite stambų palikimą iš nežinomo dėdės.

StebuklaiKad įsitikintumėte, jog stebuklai vyksta, reikia tik atidžiai stebėti kasdienius įvykius. Tada netikėtai vidury žiemos nušvis saulė, atgausite skolą, kurią seniai pamiršote, parduotuvėje pastebėsite suknelę su perlamutrinėmis sagomis, kurios ilgai ieškojote arba „Klasės draugų“ tinklalapyje atsiras pirmoji meilė ir sukels daugybę malonių prisiminimų apie pasivaikščiojimus mėnesienoje ir bučinius ant tilto.

Ir taip toliau. Beje, stebuklai kasdien taps „vis nuostabesni ir nuostabesni“, kaip sakė Alisa iš žinomos Carrollio knygos. Tokiu būdu bus galima realiai išmokti paveikti savo likimą ir valdyti savo gyvenimo įvykius.

REKLAMA

StebuklaiŽinoma, visa tai yra puiku, bet ką daryti tiems, kurių mąstymo būdas materialistinis ir kurie netiki, kad baltas fokusininko triušis iš skrybėlės atkeliavo tiesiai iš zoologijos sodo?

Ir tokiems yra džiugi naujiena: metodika „Leidžiu ir atšaukiu“ veikia ir jiems. Stebuklų ieškojimas kasdienybėje – puikus būdas išmokti mąstyti pozityviai. Mokslininkai nustatė, kad mąstymą taip pat galima ir reikia treniruoti. Nuo kiekvienos konkrečios minties smegenyse formuojasi neuroniniai ryšiai. Jei mintis kartojasi, jie stiprėja ir virsta kanalais. Mes esame pajėgūs specialiai galvoti apie ką nors neigiamo ar teigiamo, stiprindami juodąją ar baltąją medalio pusę.

Egzistuoja net specialus terminas – psichohigiena. Jis reiškia savo minčių ir iš išorės gaunamos informacijos kontrolę. Verta pačiam stengtis negalvoti apie blogį ir atsispirti neigiamam kitų žmonių poveikiui.

StebuklaiPaprastas pavyzdys – analizuojant naujienų srautą, galima susikoncentruoti į būsimą pasaulio pabaigą ir ilgai mąstyti apie galimas pasekmes ar būtinybę pasirūpinti druskos bei degtukų atsargomis. O galima atkreipti dėmesį į tai, kad zoologijos sode gimė baltas tigriukas, mėgstama komanda laimėjo aukso taurę, o amerikiečių ekonomistas pranešė, kad artimiausiu metu krizės nebus.

Galima galvoti, kad visi vyrai – niekšai, pametantys savo žmonas, kai tik tos pradeda senti, nesirūpinantys savo vaikais. O galima semtis įkvėpimo iš jaudinančios kaimynų meilės, kurie jau 70 metų vaikšto susikibę už rankų.

Išmokę – tiksliau, išsitreniravę – matyti visur tik teigiamus dalykus, galima kitaip pažvelgti ir į savo gyvenimą. Galbūt jis visai nėra toks blogas, kaip atrodė anksčiau? Galbūt stiklinė vis dėlto yra pusiau pilna, o ne pusiau tuščia?

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA