REKLAMA

Priimkite likimo dovanas

REKLAMA

Mes pamirštame apie tai, kad svarbiausias „stebuklingas“ žodis yra AČIŪ. Ir sakyti jį reikia ne tada, kai mums padovanoja automobilį, o nuolat! Teoriškai tą žinome, bet praktiškai kažkodėl to nedarome.

Prastas jaunikis peršasi – geram kelią nurodo.

Taip, yra tokia rusiška patarlė. Apie ką ji? Ogi apie jaunikius. Ir ne tik apie juos. Mes, prisiskaitę apie visokiausias norų išpildymo technikas, realiame gyvenime dažnai padarome vieną lemtingą klaidą.

Tikriausiai ir patys žinote, kad dėkingumo žodžiais reikia kreiptis į Visatą tiesiog šiaip. Tai turi būti ritualas, mantra. Kas gali būti paprasčiau, kaip išeiti ryte ar vėlai vakare, kai pateka mėnuo, ir išreikšti savo susižavėjimą ir dėkingumą pasauliui nuoširdžiais žodžiais. Daug kam iš mūsų tai iš tiesų paprasta. Deja, dauguma pamiršta šį ritualą.

Netinkamas jaunikis peršasiKiekviena kartą, kai mes prašome ko nors Visatos, ji atsako mums rodydama savo ypatingus ženklus. Tie ženklai mus pasiekia mažų dovanėlių pavidalu. Kai koks nors daiktas netikėtai patenka į mūsų rankas, tai ir būna likimo dovanos.

REKLAMA

Štai jūs vaikštote po mišką ir bandote nuspėti savo likimą, staiga pro jus prastryksi voverė ir numeta kankorėžį po kojomis. Kaip tokiu atveju nesusigraudinti? Arba žingsniuojate gatve puikuodamiesi nauja brangia skrybėle, ir staiga miesto balandis ją apdergia. Kaip nenusišypsoti? Juk godumas ir prietarai byloja, kad toks balandžio ženklas reiškia pinigus.

Mes mylime savo mažuosius brolius, o panašių į save prisibijome ir žiūrime į juos įtariai. Visą laiką laukiame iš žmonių kokios kiaulystės, įžeidimo, nuoskaudos. Viską, ką mums duoda žmonės, priimame bambėdami: „Mažoka, mažoka…“

O juk Likimas siunčia mums ženklus ne tik per voveraites ir balandžius. Sentimentalus požiūris į voveraites ir prietaringas į paukščius – argi tai išmintis, nuolankumas?

Pabandykite reaguoti tais pačiais šiltais jausmais į savo brolius – žmones, kai jie duoda jums į rankas „nereikalingą“ puokštę, arbatos paketėlį ar bet ką. „Duodančią ranką“ mes visaip įžeidinėjame, mums nepakeliamas įsibrovimas į mūsų privatų gyvenimą. Stop! O kaip jūs norėtumėte gauti Likimo dovaną?

Laiškanešys skambina du kartus. Ne, jis skambina daug kartų, bet mes sugebame nereaguoti ir į devintą skambutį!

„Stebuklingų technikų“ žinovai įspėja: kai Likimas ima vykdyti mūsų užsakymą, jis pradeda nuo bandomojo varianto – kaip mes jį sutiksime, taip viskas tęsis toliau.

Svarbiausias mūsų išbandymas yra mūsų sugebėjimo jausti dėkingumą patikrinimas per kasdienį bendravimą su žmonėmis, netobulais ir nepatraukliais arba, atvirkščiai, tokiais simpatiškais, kad net pavydas ima.

Tarkime, jūs paprašėte Likimo atsiųsti sau tinkamą jaunikį. Kitą dieną gatvėje prie jūsų prisikabina kažkoks vyriškis. Neskubėkite išlieti ant jo visų nuodų, kurie susikaupę jūsų feministiškoje sieloje. Tai – nesąžininga. Likimas tik skambina pirmuosius bandomuosius akordus, sulaukite veiksmo pradžios.

REKLAMA