REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d.)

REKLAMA

Paskutinę vasaros savaitę daugumą Zodiako ženklų apims liūdesys ir jausmas, kad kažką praleido, pražiopsojo, nepakankamai ilsėjosi ir džiaugėsi gyvenimu Jie norės veikti, atsigriebti už prarastą laiką. Tik nepulkite iš karto į visas keturias puses, pasirinkite tai, kas jums svarbiausia.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės žada tikrai malonias pažintis, todėl šis laikotarpis taps tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse, todėl pasistenkite nepasiduoti pagundoms, kurios bus tikrai viliojančios. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesusipratimai, kurie temdys nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Būsite pernelyg pavargę, kad galėtumėte imtis naujos veiklos, tačiau tikrai turėsite progų pasimėgauti įdomia veikla. Jei gausite pasiūlymų pasilinksminti ar išvykti į užsienio šalis, neatsisakykite šių galimybių, nes tai jums padės pasisemti naujų jėgų. Vertėtų daugiau dėmesio skirti santykių su antrąja puse puoselėjimui, nes paskutiniu metu pernelyg atitolote vienas nuo kito.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Rasite būdų, kaip padidinti uždarbį: galite jaustis taip, tarsi atradę aukso kasyklą. Nors pagerėjusi finansinė situacija tikrai džiugins, tačiau pasistenkite, kad tai jūsų neapakintų. Žvaigždės pataria pernelyg neišlaidauti: planuodami pirkinius visuomet pagalvokite apie tai, ar jie yra būtini, ir stenkitės vengti spontaniškų pirkinių. Nors nuotaika bus tikrai pakili, tačiau galite gauti nemalonią žinią, kuri aptemdys jūsų kasdienybę.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite labai darbingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti. Atrodys, kad viskas, ko tik nusprendžiate imtis, einasi tarsi iš pypkės, todėl šis laikotarpis bus itin palankus pabaigti seniau pradėtus darbus. Draugams ar kolegoms gali prireikti jūsų pagalbos: tikėtina, kad išspręsti tam tikrą situaciją galėsite tik jūs, todėl neatsisakykite jiems padėti. Gali būti, kad greitu metu pagalbos prireiks ir jums patiems, todėl būkite geranoriški.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Turėsite progų pakeisti savo profesinę kryptį, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar tuo pasinaudosite. Paskutiniu metu vis svarstėte apie tai, ką galėtumėte pakeisti, kad jūsų kasdienybė taptų kiek įmanoma labiau džiuginanti, o dabar turėsite galimybių tą įgyvendinti. Žvaigždės pataria pasikliauti savo nuojauta, ir priimant sprendimus vadovautis ne sveiku protu, bet širdimi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Plauksite pasroviui: atrodys, kad jūsų gyvenime paprasčiausiai nieko nevyksta, tačiau tai leis šiek tiek atsipūsti. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenusimato: tikėtina, kad ir toliau darbuositės toje pačioje pozicijoje, todėl naujų iššūkių nebus. Santykiuose su antrąja puse galėsite mėgautis ramybe: kurį laiką nuotaiką temdė smulkūs nesutarimai, tačiau dabar juos nesunkiai užglaistysite, ir galėsite tiesiog mėgautis buvimu kartu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nors ir svajosite apie poilsį, tačiau šiuo laikotarpiu daugiausiai jūsų dėmesio pareikalaus darbinė veikla. Ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip esate įpratę, ir tai tikrai liūdins, tačiau nepamirškite, kad viskas yra jūsų rankose: pastangos niekada nelieka nepastebėtos, todėl labai greitai už jūsų vargus bus atlyginta. Turėsite progų išeiti pasilinksminti ar išvykti į trumpą kelionę, tačiau tam šiuo metu galite neatrasti pakankamai laiko. Vis dėlto, rinktis jums: jei tinkamai planuosite darbus, galbūt labai greitai galėsite pasimėgauti ir kur kas malonesne veikla.

REKLAMA