REKLAMA

Rugsėjo mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų rugsėjis bus turtingas įdomių įvykių. Jie skatins visus demonstruoti dvasios stiprybę ir susikoncentruoti į siekiamą tikslą. Aktyvumas rudens pradžioje bus svarbiausia sėkmės sąlyga, tačiau priimant svarbius sprendimus reikės gerai apsvarstyti ir nepasiduoti spontaniškam impulsui.

Viena vertus, dinamiškumas šį mėnesį duos teigiamų rezultatų – ir siekiant užsibrėžtų tikslų, ir reguliuojant asmeninius bei dalykinius santykius, ir gerinant finansinę padėtį. Kita vertus, k įkyrus troškimas pailsėti, pabūti vienumoje ir paanalizuoti įvykius. Tik maža tikimybė, kad aplinka ir situacija suteiks tokią galimybę. Veikiau priešingai: socialinis ratas išsiplės, o artimųjų poreikiai išaugs.

Pirmą rudens mėnesį likimas daug kam pateiks malonių siurprizų, susijusių su darbine ir finansine sfera. Meilės reikaluose rekomenduotina parodyti kilnumą ir įžvalgumą, kad išvengtumėte rimtų kivirčų. Geriau visai nekritikuokite artimųjų ir nekelkite jiems jokių pretenzijų.

Rugsėjo mėnesį rekomenduojama pasirūpinti sveikata. Ypač bus naudingas sportas gryname ore.

ZodiakasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

2019 metų rudens pradžia bus palanki romantiškoms pažintims, nes Avino žavesiui ir patrauklumui bus sunku atsispirti. Jam verta gaudyti momentą. Vieniši šio ženklo atstovai galės užmegzti tarnybinį romaną. Jis bus trumpas, tačiau audringas ir nepamirštamas.

O tų, kurie gyvena santuokoje, laukia siurprizas – mylimas žmogus labai stengsis ir darys viską, kad tik Avinas nenuobodžiautų. Pagerės santykiai su vyresniąja karta, kuri atleis už padarytas skriaudas.

Mėnesio pabaigoje Avinas daug mąstys ir suras atsakymus į jam rūpėjusius sudėtingus, gilius klausimus. Jis sulauks pripažinimo profesinėje srityje ir galės pradėti ruoštis naujoms pareigoms.

ZodiakasJAUTIS

(04 21–05 20)

2019 metų rugsėjo mėnesį Jaučiui seksis. Ir net visose gyvenimo srityse. Jis gaus papildomų pinigų ir galės leistis į nedidelę kelionę, apie kurią seniai svajojo.

Poilsis ir nauji įspūdžiai teigiamai atsilieps šio ženklo asmeniniam gyvenimui. Vienišas Jautis užmegs romaną ar net kelis, o tai suteks jo gyvenimui naujų atspalvių, išgyvenimų, pagerins savivertę.

Susituokęs Jautis harmoningai leis laiką su savo antrąja puse ir net pajus tuos pačius jaudinančius jausmus kaip per pirmąjį susitikimą. Jam patartina atkreipti dėmesį į paauglių vaikų elgesį, nes pastarieji rezga kažkokius slaptus planus, kurie gali nepatikti tėvams.

Profesinėje srityje viskas klostysis puikiai: ir kolegos, ir vadovai vertins Jaučio sugebėjimus, rodys jam pagarbą.

Rudens pradžioje Jautis nesiskųs sveikata, tačiau reguliarių sporto užsiėmimų jam nereikėtų pamiršti.

ZodiakasDVYNIAI

(05 21–06 21)

2019 metų rugsėjo mėnesį Dvyniai kurs daugybę planų, bet įgyvendins tik mažąją jų dalį. Priežastis – nuolatinės abejonės dėl pradėto darbo naudos. Tiems, kurie organizuos naujus projektus, atsivers nauji horizontai, todėl Dvyniams patartina veikti ir nesukti galvos apie pasekmes.

Rudens pradžioje vieniši šio ženklo atstovai galės pradėti meilės romaną su užsieniečiu, kuris galbūt taps emigracijos priežastimi.

REKLAMA