REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugsėjo 9–15 d.)

REKLAMA

Iki rugsėjo 13 dienos bus augančio mėnulio fazė – palankus laikas pradėti bet kokius naujus dalykus, ypač susijusius su kūrybiniu darbu ir naujų pajamų šaltinių paieškomis.

Rugsėjo 14 dieną patartina būti atsargiems didesnio žmonių susitelkimo vietose, vengti per didelio fizinio ir emocinio krūvio.

Rugsėjo 15 dieną geriausia skirti namams, jų tvarkymui ir šeimai. Puikus laikas išvykoms į gamtą su artimaisiais ir draugais..

AVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Būsite kupini naujų sumanymų, tačiau juos įgyvendindami galite susidurti su netikėtais sunkumais. Nesitikėkite pernelyg greito rezultato: gali tekti kaip reikiant paplušėti, kol galiausiai pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad įvairios nesėkmės tik dar labiau užgrūdina, todėl ateityje įvairūs nesklandumai neatrodys tokie baisūs kaip iki šiol.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Žvaigždės jums žada tikrai malonų laikotarpį: turėsite galimybių pasimėgauti mėgstama veikla ir šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės. Jei kurį laiką darbai atrodė pernelyg slegiantys, dabar turėsite progų nuo jų pailsėti, ir pasisemti naujų jėgų. Jei tektų susidurti su iš pažiūros neįveikiamomis užduotimis, nebijokite prašyti artimųjų pagalbos: jie tikrai bus nusiteikę jums pagelbėti, o kartu galėsite įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite šiek tiek suirzę: gali atrodyti, kad net ir pačios didžiausios pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, tačiau tai tebus laikinas etapas. Jei norite kažką pakeisti, turite būti pasiryžę ir gana dideliems iššūkiams, kurių šiuo metu tikrai nestigs. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę dar kartą pagalvoti, ko iš tiesų norite, ir galbūt tai jums padės atrasti savo tikrąjį kelią.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būkite pasirengę netikėtumams: kad ir kaip kruopščiai viską planuotumėte, tikėtina, kad ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtumėte. Vis dėlto, nusiminti tikrai neverta, nes netikėti pokyčiai gali atnešti tikrai nemažą naudą. Žvaigždės pataria šiek tiek atsiriboti nuo preciziško planavimo, ir tiesiog plaukti pasroviui. Tikėtina, kad jums teks susidurti su įvairiais sunkumais, tačiau juos įveikę jausitės kur kas stipresni ir pasiryžę dar didesniems iššūkiams.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gali tekti galvoti, kaip padidinti gaunamą uždarbį: šiuo metu neplanuotų išlaidų tikrai netrūks, todėl galite pasijausti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria net ir šioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: dabar bus itin palankus metas keisti profesinę kryptį ar prašyti paaukštinimo dabartinėje darbovietėje. Nebijokite rizikuoti: jei būsite ryžtingi, tikėtina, kad kitiems asmenims paliksite tikrai gerą įspūdį, o tai gali lemti tikrai nemažą jūsų sėkmę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali kilti dvejonių, ar einate tinkamu keliu, todėl pasinersite į apmąstymus. Nors šiuo metu jokių pokyčių nenusimato, tačiau įprastų darbų atlikimas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų nei įprastai. Jums bus sunku susikaupti, o mėgstama veikla džiugins mažiau nei anksčiau. Vis dėlto, jei rasite galimybių bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, situacija atrodys tikrai ne tokia bloga, todėl palanku planuoti atostogas ar bent trumpą išvyką.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA