REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugsėjo 16–22 d.)

REKLAMA

Ši rugsėjo savaitė bus palanki ateities planams kurti. Gerai seksis mokytis naujų dalykų. Pats mokymosi procesas bus ne tik įdomus, bet ir malonus. Pasinaudokite tuo: per šią savaitę išmoksite daugiau nei per mėnesį. Puikus metas pradėti sportuoti ir pakeisti įvaizdį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Ne viskas eisis pagal planą, ir tai tikrai liūdins, tačiau pasistenkite ir tokioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: įvairūs netikėtumai neretai būna tikrai naudingi, todėl ir tuomet, jei atrodys, kad viskas nesiseka, labai greitai gali paaiškėti, kad visa tai buvo tik į naudą. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesutarimai, tačiau dėl jų tikrai neverta nuogąstauti – viskas išsispręs net ir be jūsų pastangų.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Atrodys, kad darbas atima visas jūsų jėgas, todėl gali apimti niūrios nuotaikos. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad poilsis po sunkios darbo dienos visuomet yra gerokai malonesnis, nes tuomet jaučiatės jo nusipelnę. Jei manysite, kad vadovas iš jūsų per daug reikalauja, taip jam ir pasakykite – juk tikrai esate verti geresnių darbo sąlygų. Šiuo laikotarpiu taip pat palanku ieškoti naujos darbovietės ar prašyti pakelti atlyginimą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Svajosite apie atostogas, todėl darbe jums bus sunku susikaupti. Jei jau kurį laiką negalėjote sau leisti išvykti bent į trumpą kelionę, dabar ją planuoti bus tikrai palanku. Nors atrodys, kad dabartinė finansinė situacija tam nėra palanki, tačiau greitu metu žvaigždės numato praturtėjimą, taigi, viskas yra jūsų rankose. Jei jau senokai planavote išvyką su šeima, dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Visas savo jėgas skirsite darbui, todėl labai greitai galėsite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Jei kurį laiką nesėkmingai stengėtės užbaigti seniau pradėtus projektus, dabar tą padaryti tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Greitu metu turėsite galimybę šiek tiek atsipūsti, tad tuomet, jei jau kurį laiką pasvajojate apie atostogas, dabar jau galite pradėti jas planuoti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite kaip niekad energingi, todėl įstengsite nuveikti kur kas daugiau nei esate įpratę. Žvaigždės žada itin palankų metą sportininkams, kurie galės tikėtis iš tiesų puikių rezultatų. Jei ilgą laiką atidėliojote tam tikrų darbų užbaigimą, dabar pats laikas susiimti, ir atlikti tuos darbus, kuriuos jau senokai atidėliojate. Jei projektų užbaigimas ir vėl bus atidedamas neribotam laikui, vėliau gali tekti susidurti su rimtomis kliūtimis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Įsiklausykite į tai, ką jums sako aplinkiniai žmonės. Jau kurį laiką ignoruojate artimų žmonių patarimus, tačiau būtent tai gali būti pagrindinė priežastis, kodėl nepavyksta pasiekti užsibrėžtų tikslų. Daugiau laiko skirkite savianalizei, pagalvokite, ko jums trūksta, kad galėtumėte pasiekti laimę, ir imkitės atitinkamų veiksmų. Gali būti, kad užteks vos poros nedidelių pokyčių, ir kasdienybė taps kur kas labiau džiuginanti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA