REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugsėjo 23–29 d.)

REKLAMA

Šią savaitę stenkitės sumažinti įtampą santykiuose su žmonėmis ir vengti konfliktų, nesinervinti dėl menkniekių. Nuoširdūs pokalbiai padės išspręsti daugybę problemų, išsivaduoti nuo neigiamų jausmų ir pasisemti naujos energijos.

Šią savaitę patartina neleisti be reikalo pinigų. Bus palanku užmegzti naujas pažintis: ir draugiškas, ir romantiškas, todėl atidžiai dairykitės aplinkui ir įsižiūrėkite į žmones, kurie atsidurs šalia jūsų. Galbūt viena jų yra jūsų būsimas ištikimas draugas, sąžiningas verslo partneris ar didžioji gyvenimo meilė.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jausite jėgų trūkumą, todėl net ir įprastų užduočių atlikimas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų nei esate įpratę. Vis dėlto, šiuo laikotarpiu didelio darbų kiekio išvengti nepavyks, todėl teks atrasti būdų, kaip būtų galima įsikrauti energijos. Žvaigždės pataria nesikankinti, jei ne viskas klostosi taip sklandžiai, kaip norėtųsi, – šiek tiek pailsėję į darbus galėsite grįžti su trenksmu.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Būsite lengvai išmušami iš vėžių: atrodys, kad ir mažiausia smulkmena sukelia didžiulį erzelį. Žvaigždės pataria į viską žvelgti kiek paprasčiau, ir nesijaudinti, jei ko nors nepavyksta pakeisti. Ieškokite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti ir atsipalaiduoti, pasimėgaukite mėgstama veikla, – visa tai padės jums užsiauginti storesnį kiautą išoriniams dirgikliams. Dabar bus palankus metas planuoti keliones bei kurti ateities planus, nes tai suteiks jums teigiamų emocijų ir padės atitrūkti nuo nesibaigiančių problemų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų laukia darbingas metas, tačiau tikrai nėra jokio reikalo dėl to nerimauti. Būsite kur kas darbingesni nei įprastai, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Jei turite neužbaigtų darbų, žvaigždės pataria jų neatidėlioti, ir imtis ryžtingų veiksmų. Net ir tuomet, jei tam tikros užduotys kurį laiką atrodė paprasčiausiai neįveikiamos, dabar turėsite galimybę su jomis susidoroti be jokių pastangų. Jei tam tikrų darbų atlikimas pareikalaus kur kas daugiau pastangų nei esate numatę, nebijokite prašyti pagalbos – aplinkiniai asmenys bus nusiteikę geranoriškai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Žvaigždės pataria susirūpinti savo sveikata. Kurį laiką visas savo jėgas skyrėte kitų žmonių poreikių tenkinimui, todėl dabar atėjo metas šiek tiek laiko skirti vien tik sau. Nors būsite gana išsiblaškę, ir susikaupti bus pernelyg sudėtinga, tačiau pasistenkite būti apdairesni, ir saugokitės traumų. Jei kurį laiką skundžiatės tam tikrais sveikatos sutrikimais, jų neignoruokite, ir atlikite sveikatos tyrimus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite kupini energijos, todėl žvaigždės pataria imtis tokių darbų, kuriuos ilgą laiką atidėliojote: dabar juos užbaigti tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Nors atrodys, kad visi tik ir siekia jumis pasinaudoti užkraunant įvairius darbus, tačiau labai greitai pagalbos gali prireikti ir jums patiems. Neatsisakykite pagelbėti savo artimiesiems, nes už tai likimas jums dosniai atlygins.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA