REKLAMA

Turtas pagal Zodiaką

REKLAMA

Pagal horoskopo ženklą galima nustatyti asmens finansinius sugebėjimus, požiūrį į pinigus ir polinkį į verslą bei sėkmę.

Avinas (kovo 21 – balandžio 20 d.)

Avinas yra labai iniciatyvus ir norintis rizikuoti, o kartais linkęs ir į pavojingus neapgalvotus poelgius. Todėl visą jo gyvenimą finansų srityje galima pastebėti pakilimus arba nuosmukius.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21 d.)

Turtas ir materialinė nepriklausomybė Jaučiui yra visų svarbiausia. Jis nesišvaistys ir nerizikuos išmesti pinigų į kanalizaciją. Tačiau jis pasirengęs ilgai ir sunkiai dirbti už gerą atlygį.

REKLAMA

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.)

Dvynių pajamas atneša intelektualus darbas. Jie dažnai kenčia dėl kantrybės ir ištvermės stokos. Galimybė rasti sprendimus ten, kur kiti atsisako, padės jiems išlipti sausiems iš vandens.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22 d.)

Turtas vėžiui yra oro pagalvė. Jis turi uoslę pinigams, pasirenka patikimiausią savo santaupų saugojimo būdą, todėl jis visada išgyvens bet kokią krizę, neatsidūręs skurde.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Pinigai Liūtui yra sėkmės ir asmeninių laimėjimų rodiklis. Šlovė yra svarbiau už turtus. Siekdamas pelno, šio ženklo atstovas gali organizuoti kitus žmones ir priversti visą komandą dirbti sau.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23 d.)

Mergelė gali turėti vieną profesiją ar vieną originalią mintį, tačiau dėl efektyvumo ir praktiškumo viskas atgyja. Ji žino kiekvieno cento vertę, yra kukli ir drausminga.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23 d.)

Svarstyklės – meistrės, naudojančios partnerius (verslą ar santuoką) uždirbant pinigus. Jie nemėgsta varžyti išlaidų, todėl nuolat svyruoja tarp švaistymosi ir kaupimo būdų.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22 d.)

Skorpionas yra įsitikinęs, kad pinigai yra valdžia. Jis žino, kaip pasigaminti turtą nuo nulio ir yra pasirengęs rizikuoti bet kokiomis sumomis. Tačiau šio ženklo žmogus gali patekti į sunkią gyvenimo situaciją be rezervų ir ilgą laiką gyventi „nuo algos iki algos“.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21 d.)

Šaulys gyvena nuo atlyginimo iki atlyginimo. Pinigai ateina ir išeina lengvai. Finansuose šio zodiako ženklo atstovui pasisekė, nors jis ir nemėgsta apsunkinti savęs sunkiu darbu. Jis gali ilgai ieškoti savęs gyvenime, skubėti iš darbo į darbą.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20 d.)

Ožiaragis uždirba pinigus sunkiai dirbdamas ir labai atsakingai elgiasi su tuo, ką uždirbo. Taupymas ir net šykštumas yra neatsiejama tikro Ožiaragio gyvenimo dalis. Vargšų šio ženklo atstovų yra labai mažai.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA