REKLAMA

5 požymiai, kad jūsų pasąmonė stengiasi pasakyti kažką labai svarbaus

REKLAMA

Mūsų protas – tikras paslapčių ir mįslių lobynas. Mokslininkai iki šiol negali jo galutinai ištirti. Slapčiausios mintys ir netikėčiausios idėjos gimsta pasąmonėje.

Mes labiau pasitikime sąmoningu protu, nes jo išvados mums atrodo suprantamesnės, jų nereikia šifruoti. Pasitaiko atvejų, kai pasąmonė tiesiog kreipiasi į mus, bandydama pasakyti kažką, ką reikia padaryti arba, atvirkščiai, atsisakyti.

Kaip iššifruoti pasąmonės pranešimus?

I ženklas. Supratimo blyksniai

Intuicija– galingas instrumentas, kurį žmonės dažnai paniekina. Neretai ji pasireiškia blyksniais, kai netikėtai suvokiame kažką svarbaus.

REKLAMA

Idėjos kyla efemeriškų vaizdinių pavidalu – tokiu būdu pasąmonė perduoda savotiškus pranešimus. Reikia pabrėžti, kad tai liečia dalykus, kurie turės reikšmės tolesniam gyvenimui.

Kada jums kitą kartą nelauktai kils kokia nors idėja – niekaip neatspėsite. Vienintelis dalykas aiškus – kad tai įvyks visai netikėtu momentu.

Tokio supratimo blyksniai – tai mūsų pasąmonės pranešimai. Jie nurodo problemų sprendimo kelius arba įspėja apie gresiantį pavojų.

Šie blyksniai dažniau pasitaiko introvertams ir tiems, kurie daug mąsto apie gyvenimą. Jie nukreipia jų gyvenimą kita linkme, nei juda kiti žmonės. Pasąmonė siunčia žmonėms šiuos dvasinius praregėjimus tam, kad nukreiptų jų gyvenimą teisingu keliu.

II ženklas. Pralekiančios mintys

Mūsų protas – tikras minčių rezervuaras. Kai kurios jų būna gilios ir stabilios, o kitos švysteli akimirksniu. Pasitaiko momentų, kai mes negalime kontroliuoti savo minčių. Mūsų protas tokiu metu dirba kaip radijo imtuvas.

Mums lieka tik peržiūrėti savo atsitiktines mintis taip, kaip mes sklaidome internetinių naujienų juostą. Vienintelis skirtumas yra tai, kad peržiūrėdami internetą mes galime sustoti (tai yra, kontroliuojame situaciją), o minčių srauto niekaip negalime sustabdyti.

Milijonai minčių bombarduoja mūsų protą šviesos greičiu. Kartais atrodo, kad dar sekundė, ir smegenys gali sprogti. Jeigu taip jaučiatės, vadinasi, pasąmonė beldžiasi į jus ir mėgina perspėti, kad praradote savo gyvenimo kontrolę ir perdegėte emocionaliai.

III ženklas. Pasikartojantys sapnai

Senovėje žmonės sapnus laikė dieviškų jėgų siųstais reginiais. Jie nuoširdžiai tikėjo: jeigu vis kartojasi tas pats sapnas, tai angelas sargas juos įspėja apie būsimus įvykius.

Nuo tų laikų prabėgo šimtmečiai. Dabar mes žinome apie pasąmonę. Mūsų protėviai neklydo, traktuodami sapnus kaip svarbius pranešimus. Iš tikrųjų tokiu būdu su žmogumi bando susisiekti pasąmonė, nors žmogus neretai vis tiek ir toliau ignoruoja tuos signalus.

Vienas ir tas pats sapnas sapnuosis tol, kol iššifruosite jo pranešimą ir padarysite išvadas.

Kai mes būdraujame, tai neįsiklausome į pasąmonės signalus. Todėl jai nelieka nieko kito, kaip „belstis“ per mūsų sapnus.

Mes galime sapnuoti kokius nors slaptus troškimus ar daiktus, kurie gali neigiamai paveikti sveikatą. Vadinasi, reikia būti atsargiems.

Pasąmonė nieko naujo mums nenurodo, tik bando atkreipti dėmesį į akivaizdžius dalykus, kuriuos mes atkakliai ignoruojame. O tuo metu problemos reikalauja sprendimo ir finansinėje, ir emocinėje sferoje. Neignoruokite pasąmonės pranešimų – jie yra labai svarbūs!

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA