REKLAMA

Spalio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų spalio mėnesį visi Zodiako ženklai bus priversti daugiausia dėmesio skirti santykiams su kitais žmonėmis. Kas to nedarys., labai daug energijos ir nervų išeikvos konfliktams.

Spalio mėnesį bus svarbu pripažinti savo klaidas ir silpnybes, negraužti savęs dėl nesėkmių ir atlaidžiau elgtis su kitais. Juk mes visi nesame antžmogiai. Supratingumas, užuojauta, įsijautimas į kito būseną bus vertingiausi bruožai, garantuojantys sėkmę šio rudens viduryje. Tam būna išmokti pirmiausia įsiklausyti į savo vidų ir neapgaudinėti savęs. Labiau gerbdami save, lengviau galėsime pakęsti kritiką. 

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

Spalio mėnesį Avimui daug rūpesčių kels asmeniniai santykiai su artimaisiais ir kolegomis. Kils smarkių konfliktų, nuomonių nesutapimų. Jo išsigelbėjimas bus bendraminčiai. Nauju keliu bus lengviau žengti, jei bendražygiai vieningai susitars dėl bendro tikslo. Kuo labiau Avinas sugebės įsijausti į savo artimųjų emocinę būseną, tuo prasmingesnius sprendimus sugebės priimti.

REKLAMA

Patarimas Avinui: neapsigaukite dėl žmonių. Pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Ne visada malonus asmuo duoda ką nors gero. Nestatykite savo santykių su partneriu ant kortos, veikdami neapgalvotai ir skatinami savimeilės. Prisiminkite posakį: „Ne viskas auksas, kas auksu žiba“. Nebijokite pasirodyti blogai. Verčiau sakykite tiesą, elkitės garbingai ir patys pasijusite geriau.

Aviną ir meilėje masina iššūkiai. Tai reiškia, kad jo susidomėjimas gali nusilpti, vos tik jis užkariaus geidžiamą subjektą ir pastarasis nesuteiks jam naujų impulsų. Nepaisant to, Avinas pajėgus palaikyti ilgalaikius santykius. Jam patinka varžybos, konkurencija, bet ne nuolankumas.

Impulsyvus ir drąsus Avinas mėgsta priimti greitus sprendimus ir finansų klausimais. Jo pomėgis rizikuoti padeda išnaudoti palankias galimybes. Kita vertus, jam patartina riboti savo impulsyvius pirkimus ir neapgalvotus sandėrius, kurie kenkia jo finansinei padėčiai.

Avinas – laibai dinamiškas, energijos kupinas ženklas. Pagrindiniai ji požymiai yra stipri valia ir siekimas pirmauti. Jeigu jis reguliariai nepailsi, tampa agresyvus. Dėl to jam gresia galvos ir dantų skausmai.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis spalio mėnesį dirbs įnirtingai. Jei pasieks krūvio, kurį gali pakelti, ribą, geriau būtų šiek tiek sumažinti naštą, atsisakyti dalies įsipareigojimų. Pagarbos vertas tas, kuris visada stengiasi tesėti savo žodį, bet tai neturi būti daroma sveikatos sąskaita. Asmeniniuose santykiuose bręs krizė. Jaučio partneris jausis pamirštas ir apleistas, provokuos konfliktus. Viskas išsispręs geruoju, jeigu Jautis kiekvienas susipras skirti jam daugiau dėmesio. Jei ne, krizė gali užsitęsti iki žiemos.

Patarimas Jaučiui: pagalvokite, kad jūs ne visada galite būti teisus. Išklausykite, ką savo aplinkiniai ir pasistenkite juos suprasti. Tada paaiškės, kur klydote. Neprovokuokite konfliktų , pasistenkite problemas išspręsti diplomatiškai. Kitaip jūsų pasipūtimas padarys žalos ir nuvils kitus.

Jautis nepaprastai mėgsta visokius gyvenimo malonumus, mėgaujasi seksu visais savo pojūčiais. Kadangi jis vertina pastovumą ir ištikimybę, gali gerokai užtrukti, kol jis pagaliau išsirinks partnerį. Jo supratimas apie romantiką yra šiek tiek senamadiškas. Jis sako tai, ką galvoja. Ir nemėgsta flirto.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA