REKLAMA

Stiprus konfliktas – patikimas būdas išpumpuoti iš jūsų gyvybinę energiją

REKLAMA

Apie energinius vampyrus, tikriausiai, esate girdėję ne kartą. Šiuo metu jau net ir mokslininkai sutinka, jog žmogus – tai ne vien materialus kūnas, o sudėtinga bioenergetinė sistema.

Bioenergetikai tvirtina, jog žmonės nuolat keičiasi energija vieni su kitais – net ir tada, kai jie miega, ar leidžia laiką vieni. Tokie mainai gali būti naudingi bei malonūs. Jie vyksta tarp pozityviai, geranoriškai vienas kito atžvilgiu nusiteikusių žmonių ir ne tik jų neišvargina, bet kaip tik suteikia daugiau energijos bei pakelia nuotaiką.

Jeigu po susitikimo su žmogumi jaučiatės sudirgęs ir pavargęs – tarp jūsų įvyko netinkamo pobūdžio mainai. Buvote “nusiurbtas”. Kaltinti “vampyro” neverta. Supraskite, kad šie žmonės dažniausiai patys nesuvokia, jo užsiima nusiurbinėjimu. Jiems tiesiog trūksta gyvybinės energijos ir jie ją “vagia”. To trūkumo priežastys gali būti įvairios: liga, senatvė, nuovargis, nemeilė sau, nemokėjimas gyventi harmonijoje su savimi ir aplinka, žalingi įpročiai ir t. t. Ypatingai smarkiai energijos atsargas “nusunkia” tokios emocijos kaip pyktis, godumas, kaltė, pavydas, savigaila.

Savanoriška pagalba “vampyrui”

Dažnai tokie žmonės stengiasi atkreipti į save dėmesį, ieško, kas galėtų išklausyti jų virkavimus ir skundus, kas atjaustų ir paguostų. Jeigu esate geraširdis, juk nenusisuksite nuo tokio nelaimėlio? O paskui eisite vos kojas vilkdamas. Nieko nuostabaus – juk pats laisva valia pasisiūlėte “vampyrui”.

REKLAMA

Labai dažnai tokie energetinio vampyrizmo atvejai stebimi tarp šeimos narių. Tėvai nusiurbinėja vaikus, broliai seseris, vyrai žmonas, o žmonos vyrus ir pan.

Stiprūs riksmais ir šauksmais praturtinti konfliktai yra dažni tokiose “suvampyrėjusiose” šeimose. Tikriausiai, pastebėjote, kad kai kurie žmonės tiesiog negali gyventi ko nors neižeidę, neiškeikę ir nesuerzinę. Jeigu jūs į tokius išpuolius reaguojate negatyviai (ižeidinėjate atgal, atsikalbinėjate ir pan.), konflikto iniciatorius staiga užsiveda, ima pulti aktyviau, stengdamasis iššaukti dar negatyvesnę jūsų reakciją. Tokie pykčiai, paprastai, kyla “lygioje vietoje” dėl kokio nors visai nereikšmingo dalyko, arba visai neaišku dėl ko. Po to “vampyras” jaučiasi nugalėtoju, o nusiurbtasis asmuo – išsekęs ir pavargęs.

Maža to, tikėtina, jog “vampyro” auka taip pat ieškos sau kitos, silpnesnės aukos, kurią galės nusiurbti, bei atstatyti jėgas. Tokiomis aukomis gali tapti net savi vaikai.

Tam, kad išvengtumėte tokio vampyrizmo ir patys neįsisuktėmete į šį šeimyninio nusiurbinėjimo ratą, būtina išmokti papildyti savo gyvybines jėgas teisingais būdais ir atsisakyti netinkamų, energijos praradimą skatinančių įpročių. Energijos atsargas gali padidinti sportas, joga, meditacija,sveikesnė mityba, buvimas gamtoje, bendravimas su pozityviais žmonėmis, gyvūnais, augalais, užsiėmimas mėgstama veikla ir t. t.

Ką daryti, jei jus vis bando “nusiurbti” šeimos narys?

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA