REKLAMA

Savaitės horoskopas (spalio 14 – 20 d.)

REKLAMA

Ši spalio mėnesio savaitė sutampa su mėnulio pilnaties faze. Savaitės pradžioje galima suplanuoti atokvėpio pertraukėlę. Pailsėkite ir atgaukite jėgas. Patartina stengtis nepervargti, per daug neskubėti ir tausoti savo jėgas.

Savaitės pabaigoje gali atsitikti nenumatytų dalykų, apie kurios net pagalvoti negalėjote. Jie gali būti ir malonūs, ir nelabai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jūsų laukia džiaugsmingas metas: atrodys, kad viskas einasi sklandžiai be didesnių pastangų, todėl galėsite mėgautis ramiu, tačiau tikrai maloniu laikotarpiu. Darbinėje veikloje kol kas jokių pokyčių nenusimato, tačiau asmeniniame gyvenime galimos tikrai džiuginančios permainos. Vienišiai nestokos progų užmegzti naujas pažintis, o įsipareigojusiems asmenims žvaigždės pataria daugiau laiko skirti antrajai pusei ir palepinti ją nedidelėmis dovanėlėmis.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jūsų optimizmas bus tiesiog užkrečiantis. Nors visai neseniai teko išgyventi gana įtemptą laikotarpį, tačiau panašu, kad visos negandos liko užmaršty. Žvaigždės jums žada naujas malonias patirtis bei naudingas pažintis, todėl būkite atidūs, ir nepražiopsokite puikių galimybių. Darbinėje veikloje jokių permainų nenusimato, tačiau tuomet, jei planuojate keisti darbą, dabar tą daryti itin palanku.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dėl nenumatytų aplinkybių gali tekti šiek tiek pristabdyti tempą, tačiau dėl to nereikėtų per daug nerimauti – nepabaigti darbai niekur nepabėgs. Šiuo metu jūsų draugams gali prireikti pagalbos, todėl žvaigždės pataria per daug nesiblaškyti, ir elgtis taip, kaip jums liepia širdis. Taip pat palanku daugiau laiko skirti savo šeimai – kartu praleistas laikas bus tikrai turiningas, ir atminty išliks ilgam.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Paskutiniu metu jūsų gyvenimo tempas buvo tikrai smarkus, tačiau dabar turėsite galimybę atsikvėpti ir šiek tiek laiko skirti savo pomėgiams. Nors gali atrodyti, kad dar reikia atlikti daugybę darbų, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir daugiau laiko skirti vien tik sau. Palankus metas planuoti atostogas, aplankyti seniai matytus draugus ar giminaičius.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jus gali pradžiuginti netikėtai pasiekusi naujiena, kuri privers iš naujo susidėlioti savo planus. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria kiek įmanoma mažiau planuoti, nes įvairūs netikėtumai gali visiškai sujaukti jūsų dienotvarkę. Nors smulkių darbų tikrai netrūks, tačiau su viskuo puikiai susidorosite, ir dienos pabaigoje jausitės tikrai daug pasiekę. Jei tam tikrų užduočių įveikimas pasirodys pernelyg keblus, nebijokite prašyti draugų ar artimųjų pagalbos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenukabinti nosies, ir tęsti pradėtus darbus. Už pastangas visuomet yra tinkamai atlyginama, tačiau tam kartais prireikia šiek tiek laiko. Neleiskite, kad jus užvaldytų neigiamos emocijos, ir bent truputį save palepinkite nedideliais malonumais.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA