REKLAMA

Gyvenimo skonis: idėjos kiekvienai dienai

REKLAMA

Svarbiausia turiningo gyvenimo sąlyga – svajoti apie neįmanomus dalykus, džiaugtis tuo, kas neįprasta, ir nuolat ieškoti naujų pojūčių. Štai keli patarimai, kurie padės padaryti jūsų gyvenimą dešimteriopai sodresnį, pradedant nuo šios dienos.

I patarimas. Išmokite matyti aplinkinį pasaulį.

Pasaulis yra paslaptingas ir nuostabus. Prisipažinkite, kad tokį jį matėte vaikystėje. Kas rytą atsikeldavote pasiruošę naujiems nuotykiams ir netikėtiems atradimams. Tokėjote burtininkais ir fėjomis, nuolat gaudavote patvirtinimų, kad pasaulyje egzistuoja paslaptingų dalykų. Ar norite susigrąžinti šiuos pojūčius?

Įsitaisykite stebuklingą bloknotą. Jis turi būti su kietu gražiu viršeliu, kokie patikdavo vaikystėje. Nepamirškite įsigyti ir stebuklingo rašiklio. Pasirinkimas šiandien didelis. Ir nors ne visi jie stebuklingi, jūs būtinai pajusite, kuris yra jūsų.

Gyvenimo skonisPaklausite, kam tos vaikiškos nesąmonės? Tai – žaidimas kaip ir jūsų gyvenimas (tik pagal griežtesnes taisykles).

REKLAMA

Pradedame žaisti. Pasirinkite laiką, kai niekas jums netrukdys, atsiverskite stebuklingą bloknotą ir sudarykite nuostabiausių dalykų, kuriuos kada nors matėte, girdėjote ar įsivaizdavote, sąrašą. Aprašykite pojūčius, kuriuos jie sukėlė. Jei įkvėpimas neaplanko, tai aprašykite dešimt gyvenimo „grožybių“.

Antrasis bloknoto trečdalis bus skirtas neįprastiems, netikėtiems dalykams, atsitiktinumams, sutapimams, kurie įvykio jūsų gyvenime. Aprašykite juos. Pridurkite ir neįprastus atsitikimus, kurie įvyko jūsų artimiesiems. Na, kaip, ar jau pajutote, kad pasaulis nustojo būti monotoniškas ir nuspėjamas?

Nuolat papildykite savo stebuklingąjį bloknotą, ir pasaulis niekada nebebus nuobodus.

Trečioje stebuklingojo bloknoto dalyje surašykite savo slaptus troškimus ir svajones. Kiekvienas užrašytas noras čia pradės savo išsipildymo kelią.

II patarimas. Mokykitės gyventi nenuspėjamame pasaulyje.

Sutikite, kad jūsų gyvenimui trūksta nenuspėjamumo, nors užtenka neaiškumo. Mes nesame tikri dėl ateities, bijome galimų neigiamų įvykių, tuo pat metu kenčiame nuo kasdienės rutinos. Mes bijome permainų ir atliekame neapgalvotus veiksmus tik tam, kad sutraukytume mus tuštinantį kasdienybės voratinklį. Baisus paradoksas, ar ne? O jeigu pabandytume pamilti šį neaiškumą, padaryti nenuspėjamumą pagrindiniu savo gyvenimo principu?

Gyvenimo skonisKą tas duotų? Svarbiausia pradingtų permainų baimė, kuri yra vienintelė rimta kliūtis tarp jūsų ir to idealaus gyvenimo, apie kurį vis rečiau ir rečiau pasvajojate. Pasvarstykite patys: kad pakeistumėte nuobodų darbą menkoje įmonėje į savo korporaciją Silikono slėnyje, reikia ryžtis žengti į nežinomybę. Ir nors tas žingsnis nesuteiks garantijos, kad ateitis bus tokia, kokią sau piešiate, be šio žingsnio jis tokia netaps niekada.

Verta pamėgti permainas, kad gyvenimas pasikeistų. Jeigu jūs tam pritariate, pasinaudokite žemiau išvardytais patarimais ir papildykite savo idėjų sąrašą.

*Niekada nevaikščiokite į darbą tik tuo pačiu keliu.

*Kasdien nusipirkite parduotuvėje ką nors tokio, ko anksčiau neragavote, ir aprašykite savo skonio pojūčius.

*Užsiimkite nauja veikla, išbandykite tai, ko anksčiau niekada nedarėte.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA