REKLAMA

Zodiako ženklai, kuriems lemta praturtėti 2020 metais

REKLAMA

Kas nenori gyventi gerai ir neturėti jokių materialinių rūpesčių? Deja, ne visiems vienodai sekasi susikurti sau materialinę gerovę. Vieni nuskursta, kiti turtėja.

Astrologai apskaičiavo, kad keturiems Zodiako ženklams 2020-ieji metai bus sėkmingi finansine prasme. Jie turės daugiausia šansų praturtėti. Net jei netaps milijonieriais, tai savo materialinę padėtį kitąmet tikrai pagerins.

AvinasAVINAS

(03 21–04 20)

Avinas galės pagerinti savo materialinę padėtį vasarą. Šio ženklo atstovams pavyks sudaryti pelningą sutartį, kuri padės jiems pasilypėti aukščiau karjeros laiptais. Jam kils gerų idėjų, kurios atneš papildomų pinigų.

REKLAMA

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui 2020-ieji metai atneš stabilumą ir materialinę gerovę. Vasaros pabaigoje arba rudenį šio ženklo atstovai pradės gauti didesnes pajamas. Vieniems bus padidintas atlyginimas, kiti susiras geriau apmokamą darbą ar papildomą pajamų šaltinį.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams 2020-iejio metai prasidės nesėkmingai finansiniu atžvilgiu. Jie atsidurs skolų duobėje. Nusiminti neverta, nes situacija pamažu pasikeis į gerąją pusę. Dvyniai taps turtingesni nei buvo iki krizės.

LiūtasLIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio ženklo atstovai 2020 metais pinigų stokos nepajus ir galės palepinti save bei savo artimuosius. Jų materialinės padėties pagerėjimas priklausys nuo Liūto aktyvumo. Jeigu jis nesnaus, neaptings ir užsiims entuziastinga veikla, tai pinigai ims patys plaukti į jo banko sąskaitą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA