REKLAMA

Būrimas arbata – ir magiškas atokvėpis nuo rutinos, ir smagus žaidimas

REKLAMA

Būrimą arbatžolėmis galima pavadinti skaniu. Pirmiausia jį rekomenduotume arbatos mėgėjams. Jis gali tapti įdomiu draugų susitikimo paįvairinimu ar malonia laisvalaikio pramoga.

Bū9rimas arbatžolėmis buvo labai populiarus senais laikas Anglijoje, Šiaurės Amerikoje, Škotijoje, Airijoje ir, žinoma, Kinijoje. Kinams arbata yra ir gydymosi priemonė, ir etiketo dalis. Šio gėrimo maistingąsias ir gydomąsias savybes jie aiškina arbatžolėse slypinčia paslaptinga galia.

Burti geriausia rytais, bet tinka ir per popietinį „anglišką“ arbatos gėrimą arba vakare.

Arbatos burtų ceremonija

Pasirinkite nemažą arbatos puodelį (geriausia baltos spalvos) su lėkštele. Įdėkite vieną šaukštelį arbatžolių, užplikykite, uždenkite lėkštute ir palaukite 10 minučių.

REKLAMA

Kol arbata „prisitrauks“, laukite ramiai ir susikoncentruokite į klausimą, kuris jums labiausiai rūpi. Po to nukelkite lėkštutę nuo puodelio ir apžiūrėkite arbatos paviršių.

Jeigu arbatos paviršiuje neplaukioja nė vienas arbatžolių lapelis, tai artimiausiu metu jums nenusimato jokių ypatingų įvykių. Jeigu paviršiuje plaukioja lapelių, tada galima aiškintis, ką jie pranašauja.

Aiškinimų variantai

1. Vienas lapelis iškilęs kairėje pusėje, du – dešinėje. Visais atžvilgiais geras ženklas: seksis ir meilės sferoje, ir darbe, ir finansinėje srityje. Įspėjimas: neverta niekam skolinti pinigų.

2. Dvi arbatžolės skirtinguose kraštuose, o dešinėje, arčiau dugno, matyti dar viena. Tai – blogas ženklas, pranašaujanti barnį su mylimuoju, nemalonumus darbe ar finansinės situacijos pablogėjimą. Įspėjimas: susivaldykite, venkite emocijų prasiveržimo artimiausiomis dienomis.

3. Dvi arbatžolės dešinėje ir dvi karėje. Tai reiškia nemalonumus darbe, tačiau sėkmę meilės sferoje – jūsų laukia geidžiamas, džiaugsmingas susitikimas.

4. Visos arbatžolės nugrimzdusios į dugną, tik dvi pakilusios kairėje. Tai gali būti ir blogas, ir geras ženklas. Geras – santykiuose su mylimu žmogumi. Finansinėje srityje galimi sunkumai arba atsitiktinis papildomas uždarbis. Darbe pražiopsosite savo šansą.

5. Jeigu visos arbatžolės plaukioja paviršiuje, tai tik dėl to, kad nebuvo gerai užvirintas vanduo. Patarimas artimiausiu metu niekur neskubėti : nei meilės reikaluose, nei darbe, nei sprendžiant finansinius klausimus. Geriau palūkėti.

6. Jeigu vienas lapelis plaukioja paviršiuje, o dar keli šiek tiek pakilę nuo puodelio dugno –geras ženklas. Jis reiškia sėkmę darbe, laimę asmeniniame gyvenime ir finansinę gerovę artimiausiu metu.

Žinoma, galima netikėti burtais. O gal arbatos lapeliai jūsų puodelyje vis dėlto yra jūsų situacijos ir galimybių indikatoriai?

Bet kuriuo atveju, arbatos būrimas gali būti smagus užsiėmimas artimųjų ir draugų rate.

Arbatos gėrimas

REKLAMA