REKLAMA

Savaitės horoskopas (spalio 21–27 d.)

REKLAMA

Nuo spalio 21 iki 27 dienos bus delčios savaitė, todėl leiskite sau atsipalaiduoti, ypač jei iki tol šauniai padirbėjote. Ši savaitė netiks aktyviai veiklai, todėl labai sudėtingus projektus atidėkite vėlesniam laikui, užsiimkite įprastais rutininiais darbais, o vakarais ir savaitgaliais „sąžiningai“ ilsėkitės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėsite galimybę padidinti gaunamas pajamas, todėl būkite apdairūs ir nepražiopsokite savo šanso. Net ir tuomet, jei manote, kad nepajėgsite visų darbų atlikti laiku, dėl nepanaudotų galimybių vėliau gali tekti gailėtis. Šiuo metu jus gali dominti vien tik atostogos, tačiau pailsėję būsite kur kas energingesni, todėl galėsite nuveikti kur kas daugiau nei įprastai. Žvaigždės pataria daugiau laiko skirti apmąstymams apie jūsų netolimą ateitį, nes labai greitai turėsite progų įgyvendinti savo svajones.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Šiuo laikotarpiu būsite dėmesio centre, todėl turėsite šansų užmegzti naujas pažintis. Jei dar nesate įsipareigoję, šiuo laikotarpiu tikrai turėsite galimybių tą pakeisti – tiesiog būkite atidūs, ir pastebėkite žvaigždžių siunčiamus ženklus. Jei jau kurį laiką planuojate susitikimą su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais, dabar tikrai turėsite galimybių su jais pasimatyti. Kartu patirsite tikrai smagių akimirkų, todėl tikrai nėra jokio reikalo delsti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Gali kilti sunkumų atliekant įprastus darbus, todėl nusiteikite, kad teks šiek tiek paplušėti. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama kurti ateities planus, nes ne viskas priklausys vien tik nuo jūsų pačių. Jei nėra galimybės nieko neplanuoti, žvaigždės pataria turėti ir atsarginį planą, nes tokiu atveju jums nereikės nusivilti, kad nepavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų. Laimei, greitu metu galite tikėtis kur kas sėkmingesnio laikotarpio.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Skrajosite padebesiais. Šiuo laikotarpiu jūsų mintys bus apsėstos kur kas malonesniais dalykais nei darbas, todėl būsite išsiblaškę. Vis dėlto, tai nėra pakankamas pasiteisinimas laiku neatlikti jums patikėtų darbų, tad pasistenkite susiimti, ir pirmenybę teikite savo pareigoms. Jei atrodys, kad darbų eiga nėra tokia sklandi kaip norėtųsi, paprašykite aplinkinių pagalbos, ir tai gali gerokai paspartinti procesą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gali atrodyti, kad aplinkui visiškai nieko nevyksta, todėl apniks nuobodulys. Kad taip nenutiktų, pagalvokite, kaip galėtumėte praskaidrinti savo kasdienybę, ir tai leis kur kas geriau pasijusti. Neleiskite sau pernelyg daug tinginiauti, nes vėliau įsivažiuoti į įprastą gyvenimo ritmą gali būti pernelyg sudėtinga. Jei svarstote apie galimybę keisti darbovietę, dabar tam itin palankus metas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Žvaigždės pataria būti atsargesniems planuojant savo finansus: gali būti, kad teks susidurti su neplanuotomis išlaidomis ar net nemažais nuostoliais. Jei svarstote apie profesinės krypties keitimą, reikės palaukti kiek palankesnio meto: šiuo laikotarpiu nereikėtų pasirašinėti svarbių sutarčių, rekomenduojama vengti naujų finansinių įsipareigojimų. Jei planuojate tam tikrus stambius pirkinius, juos įsigykite tik gerai pasvėrę visus privalumus ir trūkumus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA