REKLAMA

1 paprasta tiesa, kuri sustiprins jūsų sveikatą ir prailgins gyvenimą

REKLAMA

Egzistuoja paprasta tiesa, kurią įsisąmoninę tapsite sveikesni ir ilgaamžiai. Didžiausia daugumos žmonių problema yra tai, kad jie nesupranta paprastų dalykų. O tokie dalykai mums gali būti naudingi tik tada, kai juos visiškai priimame.

Apie tai, kaip gyventi ilgą ir laimingą gyvenimą, netrukus. Užteks atlikti tik kelis paprastus žingsnius.

Kodėl svarbu išsaugoti ramybę bet kokioje situacijoje?

1. Visos problemos – nuo nervų.

Tai – faktas, dėl kurio jau nesiginčijama, nes smegenys valdo visą organizmą per nervų sistemą. Jeigu šioje sistemoje yra sutrikimų, tai mes susergame. Priklausomai nuo situacijos, ligos gali būti įvairios, taip pat ir sunkios.

REKLAMA

2 .Nervingumas kyla dėl problemų, tačiau jų neišsprendžia.

Skamba kaip paradoksas, tačiau iš tikrųjų tai yra gryna tiesa – kuo daugiau problemų turi žmogus, tuo labiau jis nervinasi. Beje, atsiradusi nervinė įtampa tik apsunkina situaciją ir atima galimybę ramiai pagalvoti apie tai, kaip surasti išeitį iš padėties. Dauguma tai žino, bet nusiraminti negali.

3. Gyvenime retai kada susidaro situacijos, dėl kurių tikrai verta nervintis.

Tai ir yra ta paslaptis, kurią daug kas stengiasi atspėti. Suvokimas, kad jūsų gyvenime nėra globalinių problemų, nuramins nervų sistemą ir užkirs kelią ligų išsivystymui, sulėtins senėjimo procesus. Problema ta, kad dauguma žmonių pradeda nervintis instinktyviai, net dėl nereikšmingų smulkmenų arba nepateisinamų lūkesčių.

Įsidėmėkite: mažai kas gyvenime yra verta to, kad žmogus nervintųsi. Pirmiausia mus turi jaudinti asmeninė sveikata ir artimųjų sveikata, o visa kita – išsprendžiama. Tuo mes įsitikiname tada, kai situacija jau būna praėjusi ir mes suprantame, kad jaudintis dėl to buvo neverta.

Kad galėtumėte būti sveiki ir ilgai gyventi, patariame atlikti vieną paprastą pratimą.

Surašykite į bloknotą visas problemas, kurios anksčiau trukdė jums ramiai gyventi (pavyzdžiui, prieš savaitę ar mėnesį).

Išbraukite tuos punktus, dėl kurių buvo neverta taip jaudintis.

Prie likusių punktų sugrįžkite po savaitės ir pakartokite procesą iš naujo.

Patikėkite, po savaitės jūsų sąrašas smarkiai sutrumpės. Analizuokite sąrašą tol, kol nebus išbraukti visi (ar beveik visi) punktai.

Saugokite save ir savo nervus!

Poilsis namuoseŠaltinis: Econet.ru

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA