REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų lapkričio mėnuo bus kupinas problemų tiems, kurie bus neryžtingi, ir pateiks malonių siurprizų tiems, kurie bus aktyvūs, entuziastingi ir veiklūs.

Mėnesio pradžioje daugumai Zodiako ženklų bus būdingas dirglumas ir apatija, kai kuriuos net apims prislėgtumo ir nevilties jausmas. Nuo lapkričio vidurio situacija pasikeis – žmonės taps draugiškesni ir tolerantiškesni. Tai palankiai paveiks šeimyninius, darbinius ir net tarptautinius santykius. Didelė tikimybė, kad tuo metu priešiškos jėgos sudarys paliaubų sutartis, o konfliktuojantys giminaičiai pagaliau susitaikys.

Lapkričio mėnuo bus netinkamas naujoms pažintims užmegzti, nes grės per didelė rizika patekti į nagus manipuliatoriams ar aferistams. Nerekomenduojama sudarinėti ilgalaikių finansinių sutarčių su menkai pažįstamais asmenimis ar firmomis.

Meilės ir draugystės srityse reikalai klostysis dvejopai. Vieni šį mėnesį praleis vaikščiodami po susitikimus, pasimatymus ir vakarėlius, o kiti pasijus morališkai ir fiziškai nusilpę, norės pabūti vienumoje su savimi, kad niekas netrukdytų jų apmąstymams. Toks atsiskyrimas bus labai naudingas, nes jiems kils gerų naujų idėjų.

ZodiakasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

2019 metų lapkričio mėnesio pradžioje Avinas susidurs su finansinėmis problemomis, kurios kils dėl jo užsispyrimo ir nepasitikėjimo aplinkiniais.

Ypač tai liečia tuos šio Zodiako ženklo atstovus, kurie turi savo verslą. Žinoma, turėti apie viską savo nuomonę yra puiku, bet kartais geriau pasikliauti savo srities specialistais.

Nestabili finansinė situacija neigiamai atsilieps ir asmeniniam gyvenimui. Šeimoje kils nesusipratimų, skandalų su giminėmis. Avinas susipyks su tais, kurie išdrįs jį pakritikuoti. Nedidelis barnis su mylimu žmogumi gali išaugti į rimtą konfliktą ir baigtis skyrybomis.

Pataisyti padėtį galės pats Avinas, jei stengsis susivaldyti ir atsiprašys visų, kuriuos įskaudino. Beje, pataisęs santykius su artimaisiais ir draugais, jis galės pagerinti savo finansinę padėtį ir net leisti sau paatostogauti su šeima.

ZodiakasJAUTIS

(04 21–05 20)

Paskutinį rudens mėnesį Jaučiui reikės susikoncentruoti į savo asmeninį gyvenimą. Tiems šio ženklo atstovams, kurie dar nesurado savo antrosios pusės, patartina būti aktyviems, nepraleisti jokių viešų renginių, dažniau vaikščioti į svečius, neatsisakyti dalyvauti draugų rengiamuose vakarėliuose.

Šeimą turinčiam Jaučiui taip pat neverta sėdėti namuose, geriau išvažiuoti su šeima į gamtą, vaikščioti į teatrą, kiną, restoranus, parodas. Jam pasitaikys šansų įsigyti naujų įtakingų draugų, per kuriuos vėliau galės gauti geresnį darbą ar net pradėti savo verslą. Lapkritį Jaučiui nerekomenduojama leistis į finansines avantiūras, kad neįklimptų į skolas, iš kurių išsikapstyti bus labai sunku.

Rudens pabaigoje Jaučiui reikėtų apsilankyti pas dantų gydytoją ir pasikonsultuoti su dietologu.

ZodiakasDVYNIAI

(05 21–06 21)

2019 metų lapkričio mėnesį Dvyniai galės mėgautis šviesiuoju gyvenimo periodu. Visa, kas buvo bloga, liks praeityje, jiems reikės tik džiaugtis kiekviena rudens diena, net jei už lango bus apniukę ir pliaups lietus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA