REKLAMA

Kodėl namai, kuriuose nėra tvarkos, visada trauks nemalonumus

REKLAMA

Gyvenimo ekologija: netvarkos būna kiekvienuose namuose, bet tai nereiškia, kad juose gyvenantys žmonės yra tinginiai. Tiesiog kartais tokia padėtis būna laikina, sukelta laiko stokos. O kartais, deja, nuolatinis reiškinys.

Tada verta kelti aliarmą. Juk namai, kuriuose viešpatauja netvarka, visada trauks nemalonumus ir bėdas. Dėl to sutaria ir fengšui specialistai, ir bioenergetikai, ir net psichologai.

Netvarka prieškambaryje

Pradėti reikia nuo prieškambario, nes pagal fengšui tai yra centrinė namų magistralė. Nesunku suvokti, kad per „užtvaras“ šiame kelyje – šlamšto krūvas, senus drabužius, batus, užverstas antresoles, sulaužytą dviratį ar vežimėlį – joks gėris į būstą įeiti negalės. Namuose vyks nuolatinės rietenos, trūks pinigų, persekios nesėkmės. Namiškiai visokiais būdais stengsis dingti iš tokių namų. Užteks tik išvalyti antresoles, išmesti nereikalingą šlamštą, sutaisyti sulūžusius daiktus, sutvarkyti spintą, paliekant tik sezoninius drabužius ir avalynę – tiksliau, atlaisvinti kelią laimei, ir ji netruks pasibelsti į duris.

Netvarka vonioje

REKLAMA

Sakoma, kad vonia yra tarsi namų šeimininkės veidas. Jeigu ši patalpa yra nešvari, ant sienų muilo dėmės, aplinkui išmėtyti stikliniai buteliukai ir flakonai, kremų indeliai, rankšluosčiai purvini – tai byloja apie šeimos židinio sergėtojos menkavertiškumo kompleksus.

Moters, kurios savivertė aukšta ir kuri yra patenkinta savimi, vonios kambarys visada spindės. O juk būtent nuo jo prasideda diena, todėl galima teigti: kokia aplinka vonioje, taip prabėgs ir jūsų diena.

Tualetas

Tualetas – mūsų sąmonės ir sielos „sandėlis, kuriame mes nesąmoningai krauname tai, ką norime pamiršti. Ir kuo daugiau šlamšto bus „apmąstymų kampelyje“, tuo daugiau mes turėsime paslėptų skeletų savo gyvenime. Tačiau bandymai paslėpti gėdingas gyvenimo smulkmenas baigiasi įžvalgumo ir intuicijos mirtimi. Ar jums to reikia? Nekaupkite nuoskaudų ir problemų, geriau „nuplaukite“ jas į klozetą!

Netvarka virtuvėje

Virtuvė – tai namų širdis, pertekliaus, energijos ir gerovės šaltinis. Juk mūsų būsena priklauso ne tik nuo to, ką mes valgome, bet ir nuo valgį gaminusio žmogaus nusiteikimo.

Jeigu virtuvėje daug šlamšto, tuščių stiklainių ir butelių, ant lentynų ir spintelėse „velnias sprandą gali nusisukti“, nesistebėkite, kad nesugebate atsikratyti antsvorio. Išvalykite virtuvę – ir jūsų gyvenimą pasieks gerovės srautas (ir finansinės, ir asmeninės). Maistas turi būti gaminamas švarioje, jaukioje aplinkoje, kurioje netrūksta šilumos ir šviesos, tada jis bus naudingas ir nekenks.

Svetainė

Šis kambarys yra namų veidas, jame priiminėjami svečiai. Būtent jis yra atsakingas už ryšius su likusiu pasauliu. Jis atskleidžia, kokį jūsų gyvenimą mato draugai ir artimieji. Netvarka svetainėje nulemia barnius, nesusipratimus tarp jūsų ir draugų bei giminių.

Pagaliau tokia padėtis prives prie vienatvės ir susvetimėjimo bei nereikalingumo jausmo. Svetainė turi traukti į jūsų namus gerus žmones, o kartu su jais – ir laimę. Nepatartina per daug apkrauti jos, nes daiktų perteklius gali sukelti susikaustymą ir šaltumą santykiuose su žmonėmis. Kuo daugiau bus joje šviesos, tuo geriau.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA