REKLAMA

Savaitės horoskopas (spalio 28 – lapkričio 3 d.)

REKLAMA

Jaunaties savaitė. Be gailesčio išsiskirkite su visais nereikalingais daiktais, kurių prisikaupė namuose. Jie trukdo jums judėti pirmyn. Taip atlaisvinsite erdvės gerovei, kuri turi ateiti į jūsų namus.

Šią savaitę bus galima priversti pinigus dirbti jums: investuoti, atidaryti naują sąskaitą, įsigyti akcijų. Jeigu jūs patys prastai gaudotės investicijų reikaluose, paprašykite profesionalo pagalbos, bet patys geriau nerizikuokite.

Gera savaitė naujiems projektams, mokslams, studijoms, kursams, sporto užsiėmimams pradėti. Visi nauji sumanymai, kuriuos iškart imsitės įgyvendinti, seksis geriau nei kitu metu, todėl netingėkite ir nesnauskite.

AVINAS

(03 21–04 20)

REKLAMA

Naujos pažintys gali turėti didelį poveikį jūsų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui, todėl būkite atsargūs bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis. Pateikite kiek įmanoma mažiau asmeninių detalių, nepasakokite apie savo šeimos narius, nes tai gali atsigręžti prieš jus. Nors ne visi sutikti asmenys bus geranoriškai nusiteikę, atminkite, kad atsargumas gėdos nedaro. Jei išliksite pakankamai santūrūs, gali būti, kad tai teigiamai paveiks projektų eigą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tikėtina, kad jums pavyks pabėgti nuo įprastos rutinos ir praskaidrinti savo kasdienybę. Šiuo laikotarpiu viskas yra jūsų rankose, tad tuomet, jei norite ką nors pakeisti, pradėkite nuo savęs. Net ir sudėtingas užduotis galėsite įveikti be didelių pastangų, ir tam jums neprireiks kitų žmonių pagalbos. Jei jau seniai svajojate keisti darbovietę, dabar bus palankus metas imtis tam tikrų veiksmų – tikėtina, kad labai greitai turėsite galimybę nueiti į kelis darbo pokalbius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti planavimo, nes ne viskas gali klostytis būtent taip, kaip norėtųsi. Nors įvairūs netikėtumai gali erzinti ir mažinti motyvaciją, labai greitai už jūsų pastangas bus tinkamai atsidėkota. Jei draugams ar giminaičiams prireiktų jūsų pagalbos, pasistenkite jiems padėti – net ir tuomet, jei neturėsite pakankamai laiko. Turėsite šansų išpildyti nedideles artimųjų svajones, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis progomis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galite susidurti su nedideliais nesklandumais, tačiau žvaigždės pataria jų per daug nesureikšminti – jau labai greitai galėsite džiaugtis pasiekę užsibrėžtus tikslus. Nors įvairūs netikėtumai nebūtinai bus malonūs, tačiau jau labai greitai galėsite atsipūsti ir tiesiog stebėti, kaip viskas susitvarko ir be jūsų pastangų. Taigi, aukščiau nosį ir kibkite į darbus!

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite nusiteikę siekti maksimaliai gero rezultato, todėl būsite reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę įgyvendinti net ir pačius netikėčiausius sumanymus, o svarbiausia yra tai, kad visi darbai eisis tikrai sklandžiai. Jei turite nepabaigtų darbų, jiems teikite pirmenybę, nes greitu metu tam gali pristigti laiko. Kad taip nenutiktų, susidarykite svarbiausių darbų sąrašą – tai padės laikytis nuoseklumo.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA