REKLAMA

Savaitės horoskopas (lapkričio 4 – 10 d.)

REKLAMA

Ši priešpilnio mėnulio fazės savaitė bus labai palanki mokymuisi, savo įgūdžių ir žinių gilinimui ir viskam, iš ko tikitės savo dvasinio augimo ir progreso. Anksčiau pradėti darbai ir projektai dabar bus sėkmingai įgyvendinti, tik reikia veikti nuosekliai ir nesiblaškant.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėsite galimybę praplėsti savo akiratį, tad jūsų laukia tikrai malonus laikotarpis. Neatsisakykite verslo kelionių, neatidėliokite svarbių susitikimų, o laisvalaikiu daugiau laiko skirkite savo pomėgiams. Žvaigždės žada nemažai tobulėjimo galimybių, todėl rekomenduojama jomis pasinaudoti. Greitu metu tam galite nebeturėti pakankamai laiko, todėl pasinaudokite šia žvaigždžių dovana.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Būsite romantiškai nusiteikę ir tiesiog skrajosite padebesiais, todėl gali būti sudėtinga atlikti tam tikras įprastas užduotis. Šiuo laikotarpiu galimos naujos pažintys ir malonūs atsitiktinumai, tačiau profesinėje srityje teks susidurti su tam tikrais sunkumais. Žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų, neplanuoti svarbių susitikimų ir nepasirašinėti sutarčių. Būsite labai išsiblaškę, todėl galite privelti klaidų ar pasielgti pernelyg neapdairiai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų ir aplinkinių nuomonės gali nesutapti, todėl tai pakurstys nesutarimus. Kad ir kokie teisūs jaustumėtės, žvaigždės pataria nebūti pernelyg užsispyrusiems, ir išklausyti, ką jums sako kiti. Net ir tuomet, jei sulauksite nepagrįstos kritikos, pasistenkite nesivelti į konfliktus, kurie paprasčiausiai bus bevaisiai ar net žalingi.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su savo šeima, ir šiuo metu tą įgyvendinti nebus labai sudėtinga. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenusimato, tačiau įprastų darbų atlikimui galite sugaišti kur kas mažiau laiko nei esate įpratę. Tai bus tik į naudą – turėsite galimybę skirti laiko kur kas malonesnei veiklai, ir taip pat dėmesiu nudžiuginsite savo artimuosius. Žvaigždės pataria šiuo metu neplanuoti ateities – tą geriausia bent laikinai atidėti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atėjo metas daugiau laiko skirti savo šeimai. Kurį laiką buvote tiesiog pasinėrę į darbus, todėl jūsų artimieji jau pasigedo kokybiško laiko kartu. Kad ir kiek daug darbų turėtumėte, pasistenkite šiek tiek nuo jų atsitraukti, ir suplanuokite trumpą išvyką ar šeimos vakarienę už namų ribų. Net ir pora valandų, kurias praleisite kartu, gali sustiprinti tarpusavio ryšį, todėl pasinaudokite šia galimybe.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite labai darbingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti. Atrodys, kad viskas, ko tik nusprendžiate imtis, einasi tarsi iš pypkės, todėl šis laikotarpis bus itin palankus pabaigti seniau pradėtus darbus. Draugams ar kolegoms gali prireikti jūsų pagalbos: tikėtina, kad išspręsti tam tikrą situaciją galėsite tik jūs, todėl neatsisakykite jiems padėti. Gali būti, kad greitu metu pagalbos prireiks ir jums patiems, todėl būkite geranoriški.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA