REKLAMA

Ekstrasensai pataria: kam negalima nešioti aukso ar sidabro papuošalų?

REKLAMA

Daug kas nešioja papuošalus iš aukso ir sidabro, bet ne visi susimąsto, ar tie juvelyriniai dirbiniai jiems tinka. O jie gali ne tik netikti, bet neigiamai atsiliepti savijautai.

„Ekstrasensų mūšio“ dalyvė Jelena Jasevič tvirtina, kad toli gražu ne visiems žmonėms galima nešioti aukso papuošalus. Nepaisant šio tauraus metalo naudingų savybių, jis daro ir neigiamą poveikį. Tuo tarpu 14-o „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė Merilin Kerro iš Estijos taip pat pritaria, kad auksas vieniems gali suteikti energijos, nešti sėkmę, o kitiems – priešingai: pritraukti vien nemalonumus. Be to, žinoma ekstrasensė papasakojo, kokie pavojai slypi aukso papuošaluose. Tokiais atvejais tauriojo metalo energija tampa griaunanti

Anot ekstrasensės Merilin Kerro, auksas išsiskiria iš kitų tauriųjų metalų milžiniška energija, kuri suderinama tik su maždaug 15 proc. žmonių visame pasaulyje. Išeina, kad daugumai žmonių auksinius papuošalus paprasčiausiai negalima nešioti.

М. Kerro tvirtinimu, aukso papuošalai tinka išimtinai padoriems, sąžiningiems, garbingiems, kilniaširdiškiems žmonėms. Tada aukso žiedai, auskarai, apyrankės, sagės ir kiti papuošalai daro teigiamą įtaką žmogaus energijai, nukreipia ją geriems ir kilniems darbams. Mat tada auksas sustiprina visas teigiamas žmogaus charakterio savybes. Ir tuo pačiu padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų ar įgyvendinti idėjas bei saugo jį nuo bėdų ir nelaimių. Todėl žinoma ekstrasensė pataria nešioti aukso papuošalus tik aktyviems, atkakliai tikslo siekiantiems, užsispyrusiems ir būtinai turintiems daug gerų ketinimų žmonėms.

„Bet jokiu būdu negalima nešioti dirbinių iš aukso piktiems, pavydiems, linkusiems į agresyvumą ir konfliktiškumą žmonėms. Be to, auksas nemėgsta godžių ir šykščių žmonių. Jei toks žmogus nuolat nešioja ne vieną ir ne du papuošalus iš aukso, tai galų gale jis liks pries suskilusios geldos“, – įspėjo Merilin Kerro. Jos įsitikinimu, tiems žmonėms, kurių tamsus, sujauktas ir nuodėmingas vidinis pasaulis, auksas niekada neatneš sėkmės, džiaugsmo ir laimės. Jei žmogui nuolat kyla piktos, niūrios, kerštingos mintys, tai jo nešiojamas aukso papuošalas tik dar labiau sustiprins norą padaryti kam nors blogo. Tokiais atvejais tauriojo metalo energija tampa griaunanti ir žlugdanti. Įdomu tai, kad galų gale viskas atsisuka prieš patį šeimininką…

REKLAMA

Be to, ekstrasensė Merilin pataria vengti nešioti ir kitų, svetimų žmonių aukso papuošalus. Pavyzdžiui, jei jums atiteko ar kaip nors kitaip paveldėjote, tarkim, žiedą iš savo senelės ar prosenelės, kurį iki tol nešiojo jūsų mama, tai reikia žinoti, kad išvien su šiuo papuošalu jūs perimsite ir buvusių žiedo šeimininkių energiją. O jei kuri nors iš jų padarė blogų dalykų gyvenime, vadinasi, susikaupė nemažai neigiamos energijos. Tai reiškia, kad apskritai nereikia laikyti savo namuose tokį žiedą, o kuo greičiau atsikratyti jo. Žinia, auksas išsaugo visą informaciją apie savo šeimininką.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA