REKLAMA

Savaitės horoskopas (lapkričio 11 – 17 d.)

REKLAMA

Mėnulio pilnaties savaitė. Daugiau dėmesio teks skirti santykiams, stengtis būti kantresniems ir atlaidesniems, nes nemažai žmonių bus dirglesni ir neramesni. Nepaisant to, ši savaitė gali būti sėkminga ir produktyvi, jeigu viską kruopščiai iš anksto suplanuosite.

AVINAS

(03 21–04 20)

Darbų tikrai netrūks, tačiau taip pat turėsite šansą šiek tiek pasilepinti. Iš savo darbdavio galite sulaukti tikrai malonių žinių: galbūt vyksite į verslo kelionę, ar jums bus pakeltas atlyginimas. Pasistenkite išnaudoti jums suteiktas galimybes, nes tai turės įtakos jūsų netolimai ateičiai. Asmeniniame gyvenime taip pat nusimato permainų: vienišių laukia naujos pažintys, o įsipareigojusiems asmenims žadamos malonios staigmenos.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Nors būsite kupini idėjų, tačiau stokosite jėgų jas realizuoti. Įgyvendinti savo sumanymus galėsite kur kas paprasčiau, jei sudarysite svarbiausių darbų sąrašą, ir numatysite priemones, kurios padėtų įgyvendinti tikslus. Jei matysite, kad tam tikrų darbų atlikimas yra pernelyg sudėtingas ar reikalaujantis daug laiko, paprašykite kolegų ar draugų pagalbos. Tai padės jums kur kas greičiau įgyvendinti savo sumanymus, ir tam neišeikvosite pernelyg daug energijos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Gera žinia yra tai, kad rasite būdų, kaip įgyvendinti savo svajones, tačiau šiek tiek paplušėti tikrai reikės. Nelaukite, kol kiti reikalingus darbus atliks už jus, nes visa tai gali užtrukti gerokai ilgiau nei norėtumėte. Gali būti, kad neturėsite laiko net atsikvėpti, tačiau tai tebus laikinas etapas: dabar pasistenkite daryti viską, kas galėtų užtikrinti jūsų gerovę, ir labai greitai galėsite pasimėgauti tikrai kokybišku poilsiu.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jei esate numatę savo gyvenime ką nors pakeisti, dabar tam bus tikrai palankus metas. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijos rizikuoti, ir bus nusiteikę šiek tiek padirbėti. Energijos jums tikrai netrūks, todėl tereikės ryžto ir šiek tiek pastangų: tai, kas anksčiau atrodė kaip tolima svajonė, šiuo metu gali tapti realybe, todėl nepražiopsokite savo šanso. Jei kurį laiką atidėliojote verslo keliones ar svarbius susitikimus, dabar vertėtų susiimti – tai bus tikrai į naudą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Galite sulaukti pasiūlymo, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodys labai patrauklūs, tačiau vėliau paaiškės, kad be reikalo tuo susigundėte. Prieš priimdami bet kokius sprendimus pirmiausia gerai pagalvokite, ar jie jums bus tikrai naudingi. Žvaigždės pataria pasitarti su savo draugais ar šeimos nariais – iš šalies situacija gali atrodyti visiškai kitokia nei jums patiems.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pajusite jėgų stygių, todėl bus sudėtinga planuoti ir darbus, ir laisvalaikį. Nors šiuo metu įvairios veiklos tikrai netrūks, tačiau atrodys, kad niekam nesate nusiteikę. Per daug savęs nekankinkite: jei turite galimybę, pasiimkite atostogas, kurių metu pasisemsite naujų jėgų, ir vėl galėsite nuversti kalnus. Neatsisakykite progų išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada tikrai malonias pažintis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA