REKLAMA

Savaitės horoskopas (lapkričio 18 – 24 d.)

REKLAMA

Tie, kuriems pastaruoju metu nesisekė, šią savaitę galės atsikvėpti. Lengviau seksis spręsti įvairias problemas. Nors rūpesčių nesumažės, bet jie neatims tiek daug jėgų kaip anksčiau.

Būkite dėmesingi savo savijautai, stebėkite savo organizmą. Svarbu neignoruoti prasidedančių smulkių negalavimų ir imtis priemonių, suteikti kūnui poilsio, kad nereikėtų ilgam susirgti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite gauti pasiūlymą, kuris jums bus naudingas finansiškai. Nors tai tikrai džiugins, tačiau taip pat teks susidurti su kankinančiu klausimu, kaip vertėtų pasielgti. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų, nes dėl jų netolimoje ateityje gali tekti smarkiai gailėtis. Jei bus sunku apsispręsti, pasitarkite su artimiausiais bičiuliais ar su savo antrąja puse – šie asmenys tikrai padės jums objektyviai įvertinti situaciją, tad priimti tinkamą sprendimą galėsite kur kas paprasčiau.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jūsų laukia pokyčiai, kuriems tikriausiai nebūsite pasiruošę. Šiuo laikotarpiu geriausia nieko neplanuoti, nes žvaigždės jums žada nemažai netikėtumų. Išsigąsti tikrai neverta – tikėtina, kad artėjantys pokyčiai jums bus tikrai į naudą. Daugiau dėmesio skirkite pradėtų darbų užbaigimui, tačiau pasistenkite nepradėti naujų projektų, nes jų įgyvendinimas gali tapti tikru iššūkiu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria netvarkyti svarbių reikalų – juos bent trumpam atidėkite. Ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi, o per skubėjimą galite pridaryti tikrai nemažai klaidų. Kad taip nenutiktų, vienu metu koncentruokitės į tik į vieną veiklą: jei blaškysitės, padaryta žala gali būti sunkiai atitaisoma. Reikėtų būti atsargesniems vairuojant ir vengti kelių eismo taisyklių pažeidimų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Turėsite galimybę pagerinti santykius su savo antrąja puse, todėl žvaigždės pataria nepraleisti šio šanso. Romantiška išvyka ar savaitgalis tik dviese tikrai padės praskaidrinti rutiną, todėl pasitelkite savo organizacinius sugebėjimus, ir kartu nuveikite ką nors smagaus. Jei dar nesate įsipareigoję, turėsite progų užmegzti tikrai įdomias pažintis, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau. Dažniau apsidairykite aplink – gali būti, kad kažkas jau kurį laiką laukia jūsų dėmesio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad laikas tiesiog skrieja: gausite daugybę užduočių, kurias teks atlikti kiek įmanoma skubiau, todėl apie poilsį galėsite tik pasvajoti. Vis dėlto, net ir įtemptoje dienotvarkėje pasitaikys tikrai malonių akimirkų, kurios tikrai džiugins ir leis judėti į priekį. Laiko trūkumas šiuo metu atrodys didžiausia problema, tačiau jau labai greitai galėsite ją pamiršti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Atrodys, kad paprasčiausiai viskas ritasi į dugną, tačiau ne viskas yra taip blogai, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Skirkite šiek tiek laiko savo jausmų analizei, pagalvokite, ką galėtumėte daryti kitaip, ir labai greitai galėsite tikėtis tikrai palankių pokyčių. Šiuo laikotarpiu pravartu planuoti keliones, kurių metu patirsite tikrai smagių įspūdžių, o tai tikrai turės teigiamą poveikį jūsų nuotaikai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA