REKLAMA

Savaitės horoskopas (lapkričio 25 – gruodžio 1 d.)

REKLAMA

Šią savaitę užbaigsime dar vieną savo gyvenimo rudenį ir sutiksime žiemą. Ko iš jos tikėtis, sužinosite iš horoskopo..

AVINAS

(03 21–04 20)

Pirmoji savaitės pusė bus įtempta. Tačiau užbaigę susikaupusius darbus suprasite, kad sėkmingai užbaigėte greičiausiai ne vieną projektą. Pirmadienį daugiau bendraukite, nes šios dienos kontaktai gali būti labai naudingi. Vienišų Avinų šia savaitę laukia labai įdomi pažintis.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Šią savaitę Jaučio ženklo atstovams tikėtinos trumpos išvykos ir ne vienas svarbus susitikimas. Tiesa trečiadienį dalykinių susitikimų geriau neplanuoti. Jeigu turite naujų idėjų, dabar pats laikas jas realizuoti. Antroje savaitės pusėje kažkas iš artimų giminaičių gali paprašyti Jūsų pagalbos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Labai tikėtina, kad daugelį reikalų šią savaitę tiesiog paliksite savieigai, dėl ko gali kilti nesusipratimai ir nepasitenkinimas iš kolegų ar verslo partnerių pusės. Kad išlaikytumėte tai, ką jau esate pasiekęs, žiūrėkite į darbą atsakingiau.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę nejausite pinigų stygiaus, tačiau ir jų poreikis išaugs. Labiausiai jų pareikalaus vaikai, ar kiti šeimos nariai. Nesunkiai pelnysite vadovybės ar kolegų pasitikėjimą, tačiau turite būti atidūs. Kažkas iš kolegų gali kišti pagalius į ratus, nes nori pasirodyti geriau už jus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kad pasiektumėte norimą rezultatą, turėsite padirbėti iš peties. Galimi nesusipratimai darbe. Nekonfliktuokite su kolegomis ar verslo partneriais, akivaizdžiai nedemonstruoti savo pranašumo. Įsiplieskę pykčiai tik sutrikdys darbą ir taps sudėtinga pasiekti užsibrėžtus tikslus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę neišvengsite konfliktinių situacijų, greičiausiai dėl to, kad knietės primesti savo nuomonę aplinkiniams. Jeigu pamąstytumėte giliau, suprastumėte, kad kiekvienas žmogus situaciją mato savaip, todėl nėra vienos tiesos. Be to Jums tikrai neprivalu kažkam kažką įrodyti, ypatingai jeigu tai griauna santykius. Antroje savaitės pusėje turėsite galimybių gerokai pasistūmėti į priekį darbo klausimais.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pirmoje savaitės pusėje susidursite su nesklandumais. Šį laikotarpį reikėtų ramiai išlaukti, nepradėti naujų darbų, o verčiau tęsti jau pradėtus. Antroje savaitės pusėje atsipalaiduosite, „įjungsite poilsio režimą“, galvoje suksis meilės reikalai. Visa tai nėra blogai, tačiau gali kilti didelis noras išlaidauti. Susiimkite, pinigus leiskite protingai.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šia savaitę yra tikimybė kilti karjeros laipteliu, tačiau čia gali pakišti koją Jūsų pasyvumas ir nepasitikėjimas savo jėgomis. Tad labiau vertinkite save pirmiausia patys ir tik tada Jus įvertins kiti. Finansinių problemų kilti neturėtų. Nesunkiai papildysite savo kišenes, jeigu jos ištuštės.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Sėkminga ir produktyvi savaitė, tačiau labai trukdys asmeniniai reikalai, rūpinimasis artimaisiais ar problemos šeimoje. Turėsite rasti laiko viskam. Antroje savaitės pusėje jus lydinti sėkmė gali sukelti aplinkinių pavydą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA