REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų gruodžio mėnesį atsiras daug malonių rūpesčių, taip pat padaugės finansinių išlaidų, tačiau į jas dauguma, net įpratę uoliai taupyti, reaguos gana ramiai.

Daug kas bandys peržiūrėti savo paskutiniųjų metų rezultatus ir surūšiuoti viską į atitinkamas lentynėles. Kai kas jiems labai nepatiks, tačiau keisti, maištauti ir priešintis likimui dabar nerekomenduojama. Geriau atsipalaiduoti ir ramiai plaukti pasroviui.

Gruodžio mėnuo bus kupinas nenumatytų įvykių. Kai kas padarys netikėtą karjerą, kitam apie savo meilę prisipažins simpatiškas pažįstamas, trečias sužinos pribloškiančią naujieną. Ne visiems likimo siurprizai bus malonūs. Kai kam teks nusivilti, išgyventi širdies skausmą dėl nutrauktų santykių.

Visiems patarti kruopščiai saugoti savo nervus ir virškinimo sistemą. Pozityvi nuostata padės išvengti įvairių negalavimų ir nemalonumų.

Zodiako ženklasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

2019 metų gruodžio pradžioje Avinas susidurs su pasirinkimo problema. Tai gali būti dilema: puikus poilsi su mylimu žmogumi ar perspektyvus projektas, kuris gali nulemti pozityvius karjeros poslinkius.

Šį kartą suderinti poilsio ir darbo nepavyks. Tie, kurie pasirinks poilsį dviese, netrukus sužinos apie tokių atostogų rezultatą, kuris nudžiugins ir nuliūdins, nes teks suvokti apie būsimas pinigines problemas ir rūpesčius.

Avinas, kuris pasirinks darbą, pablogins santykius su mylimu žmogumi, tačiau vėliau, kai gaus gerą pelną, galės lengvai juos pataisyti brangiomis dovanomis ir kelione, apie kurią jie svajojo. Šį žaidimą Avinui teks žaisti vienam, todėl ir sprendimą turės priimti savarankiškai, nesitardamas su niekuo.

Zodiako ženklasJAUTIS

(04 21–05 20)

Gruodžio mėnesį Jaučiui teks labai didelis krūvis darbe, todėl visas dienas jis praleis praktiškai ne namuose. Žinoma, tai ne pačiu geriausiu būdu atsilieps jo santykiams su artimaisiais. Galimas rimtas konfliktas su mylimu žmogumi. Jį išspręsti padės geri šeimos draugai.

Antroje gruodžio pusėje padėtis šeimoje bus taikesnė. Jautis galės ramiai užsiimti buitiniais rūpesčiais ir ruoštis šventėms, vaikščioti po parduotuves, atnaujinti garderobą. Juk jo laukia daug šventinių renginių. Vienas jų galės net smarkiai pakeisti asmeninį gyvenimą , nes Jautis užmegs audringą meilės pažintį. Laisvam šio ženklo atstovui romanas veikiausiai baigsis vedybomis, o vedęs galės pasitenkinti tik trumpa avantiūra, kuri kels grėsmę jo santykiams su antrąja puse.

Gruodžio mėnesį Jaučiui patartina ypač saugotis peršalimo. Dėl nusilpusios imuninės sistemos jis gali lengvai susirgti angina su sunkiomis komplikacijomis.

Zodiako ženklasDVYNIAI

(05 21–06 21)

Paskutinį 2019 metų mėnesį Dvyniams stengsis patarinėti visi, kas netingės: ir draugai, ir kolegos, ir viršininkai. Viena vertus, jiems bus malonu žinoti, kad apie juos galvoja ir jais rūpinasi tiek žmonių, kita vertus, jie karštai trokš laisvės ir ramybės, todėl, pasinaudoję palankia proga, leisis į kelionę vienumoje ir sutiks savo likimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA