REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Toks susitikimas laisviems Dvyniams reikš naujų rimtų santykių pradžią, o nelaisviems – jų santuokos pabaigą. Pastaruoju atveju Dvyniai per daug nenusimins, nedvejodami išsiskirs dėl naujos meilės.

Profesinėje srityje Dvynių taip pat laukia lemtingi įvykiai. Kai kurie gaus gero darbo pasiūlymą, dėl kurio teks pakeisti gyvenamąją vietą. Atsisakyti neverta, nes toks pasiūlymas išspręs asmeninio gyvenimo problemas ir pagerins finansinę padėtį.

Gruodžio mėnesį Dvyniams patartina apsilankyti pas dantų gydytoją. Pozityvi gyvenimo nuostata padės išvengti įvairių negalavimų.

Zodiako ženklasVĖŽYS

(06 22–07 22)

REKLAMA

2019 metų gruodžio mėnesį Vėžiui patartina pakeisti įvaizdį, nes nuo jo priklausys, kaip susiklostys jo asmeniniai ir dalykiniai santykiai metų pabaigoje.

Yra tikimybė, kad Vėžys gaus pasiūlymą pakeisti seną darbą į geriau apmokamą ir perspektyvesnį. Patartina neskubėti su atsakymu, reikia labai gerai viską apsvarstyti ir ištirti. Galbūt vienintelis teisingas sprendimas būtų kurti savo verslą. Dabar kaip tik bus tinkamas tam metas. Įtakingi draugai mielai padės finansiškai bei savo ryšiais, o artimieji palaikys morališkai, kas irgi bus labai svarbu.

Šeimą turintiems šio ženklo atstovams jokių permainų asmeniniame fronte nenumatoma, o laisvas Vėžys turės progą susipažinti su savo būsima antrąja puse. Tai įvyks originaliomis aplinkybėmis. Vėžiui patartina kuo daugiau laiko leisti ne namuose.

Zodiako ženklasLIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas gruodžio mėnesį mėgausis ramia gyvenimo tėkme. Dailiosios lyties šio ženklo atstovės metų pabaigoje gaus papildomų pajamų, todėl daug laiko skirs savo garderobo ir įvaizdžio atnaujinimui.

O vyrų, gimusių po šiuo ženklų, laukia didelės išlaidos šeimos reikmėms, nes artimieji jų sąskaita sumanys surengti šventes. Tačiau jiems nusiminti neverta, nes jų finansinė padėtis netrukus pagerės ir išlaidos bus kompensuotos.

Gruodžio mėnesį Liūtui patartina peržiūrėti savo mitybos racioną, atsisakyti saldumynų ir miltinių kepinių, užsiimti sportu, nes antsvoris jam yra pagrindinė grėsmė. Kitaip jis neišvengs širdies problemų ir kraujo spaudimo svyravimų.

Į lieknėjimo procesą galima įtraukti draugus. Jie su malonumu prisidės prie saugančiųjų savo sveikatą, o Liūtui bus lengviau ne vienam kovoti su nekenčiamais kilogramais. Su palaikymo grupe jis įveiks visus sunkumus.

Zodiako ženklasMERGELĖ

(08 24–09 23)

Gruodžio mėnesį Mergelė pajus neparastą energijos antplūdį, kurį ji nukreips į karjeros vystymą ir bendravimą su kolegomis. Ji ims jaustis darbe taip jaukiai ir laisvai, kad net išdrįs užmegzti pokalbį su vadovybe dėl didesnio atlyginimo. Pokalbis bus sėkmingas. Jai bus ne tik padidintas atlyginimas, bet ir pasiūlyta vadovauti perspektyviam projektui, apie kurį ji net svajoti nedrįso.

Užtat asmeniniame fronte ne viskas klostysis palankiai. Kils neramumų dėl finansinių klausimų, kurie apsunkins santykius su artimaisiais. Mergelę apims nepasitikėjimas šeimos nariais. Situacija pagerės tik į metų pabaigą. Mergelei teks daug dėmesio skirti buičiai ir pasistengti įsigilinti į šeimos problemas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA